Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Honza42: nevím jak ty, ale já, když vidím rychleji blížící se světla, tak se snažím udělat vše proto, abych mu tam nevjel. Když už mluvíš o toleranci, tak bych apeloval především na toleranci řidiče kamionu, který kdyby sekundu zůstal ve svém pruhu, tak by k žádné krizové situaci nedošlo. A že ten prostor tam měl - ne, že ne. Na tom videu z kamery ŘSD je to hezky vidět.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Honza42 »

No já zas vidím, že ten "rychlík" vpravo viděl přenosnou tabuli velkou jako vrata od hangáru, na které je určitě informace, co se čeká. A taky vidím, že pár sekund před probíraným náklaďákem zasahoval do jeho pruhu jiný náklaďák. Takže času reagovat na vzniklou situaci měl celkem dost. Žádná krizovka, kromě té, kterou si připravil sám. Jenže on to prostě MUSÍ stihnout, že?
Já se taky nesnažím udělat vše pro to, abych tam někomu nevjel, pokud to není zrovna sanitka. Při hustším provozu stále někdo někomu někam vjíždí, s tím nic neuděláš.
Řidič náklaďáku jednal ukvapeně, pravděpodobně nedával dost bacha a všimnul si, až když ten náklaďák před ním vybočil vlevo, to je fakt.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Řidič náklaďáku se choval tak, jako 99% jeho kolegů, co mají 40 a více tun pod prdelí - (volitelně) dá blinkr a jede. S pohledem do zrcátka se neobtěžuje.
Je pravdou, že řidič osobáku s tím mohl počítat, protože to je opravdu běžný úkaz.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hon na piráty

Příspěvek od ctrl_j »

V zasade opravdu to jedine co by toho ridice dokazalo obhajit v te jeho bachorce je, ze na ten tempomat predtim jel a teprve pak nekde hledal plyn, ale i to mi prijde krajne neduveryhodne, protoze i kdyz vynecham vsechno ostatni, tak ten umysl najet mu primo pred cumak je zjevny ze vsech kamer.

Od mytne brany kde se pridava treti pruh je to cele do tahleho kopce daleko za pozici odkud to snima dopravni kamera. Vzdycky kdyz „jsem spechal detem precist pohadku“ a nekde prede mnou najel kamion do leveho pruhu, tak jsem pak stal na plynu nabrat zpet rychle ztracenou rychlost a pryc.
Ale tady pan najednou spechat prestal a cpe se pred kamion v rychlosti podobne te jeho. Podivne.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, jeho obhajoba je podivná...o tom žádná.
Já jenom říkám, že když řešit, tak oba aktéry. Každá akce způsobuje reakci a to ne jenom v termodynamice.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hon na piráty

Příspěvek od M.Z. »

Tak hlavně se z toho stala pěkná fraška.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Hon na piráty

Příspěvek od rhinos »

in dubio pro reo... prostě to jen soudce aplikoval. zajímavé je že se to u jiných kauz moc neaplikuje když je zájem :)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Hon na piráty

Příspěvek od mattonecz »

Ten v tom VW je totalni imbecil uz od pohledu. Pral sem mu poradnej flastr kokotovi.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

no..a takový je tento národ. Je to kokot od pohledu, proto je potřeba mu to osolit a mrdat na právo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Hon na piráty

Příspěvek od mattonecz »

Osolit za vybrzdovani. Ten kamionak nic tak hroznyho neproved. Kdyby ve VW nebyl kokot ale mel trochu ohledu tak se nic nestalo. I kdyz jedu rychle tak kdyz je nejaky zuzeni nebo neco takovyho tak pribrzdim a chovam se jako clovek. A ne tlustej zmrd ve stary jebce co najednou ma cas vybrzdovat.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět