Oslnění zezadu dálkovými

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od VS* »

Hoši, když na něj přestanete reagoval tak to téma zanikne samo. Sami vidíte že diskuze s tím individuem je marná a naprosto zbytečná....přesunul bych to na smetiště.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od abgx1 »

aky zmysel ma riesit lepica vzadu? nehovorim ze je to dobre, ale aby som mu blikal hmlovkami, alebo vystupoval z auta?

ved ma nijako neobmedzuje, je tu riziko ze to neubrzdi, ale to vie uz on sam, kolko je prenho bezpecna vzdialenost, a aj keby, tak sa akurat zavesi na tazne...


aj tak vacsina chce len obehnut, vacsinou im staci zasavietit dialkove dopredu aby videli, pripadne sa kusok stiahnut na krajnicu a pekne si obehnu...

/vodicak mam 3mesiace, takze velmi rad sa priucim, ak ma niekto iny nazor.../
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Stepan »

Protože budeš mít jeho motor ve svým kufru, musíš řešit pojišťovnu, riziko zranění lidí na zadních sedačkách, typicky děti atd.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od honziss »

Na lepice nejvic plati lehce uhnout a nechat ho jet. Jen at si ho pak vytahuje a resuscituje nekdo jinej :ymsmug:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Zajda »

abgx1 píše:je tu riziko ze to neubrzdi, ale to vie uz on sam, kolko je prenho bezpecna vzdialenost
Někteří nemají žádnou představivost a odhad, takže jim to vůbec nedochází. Někteří se třeba jenom zamyslí a upozornění pomůže je myšlenkama vrátit na cestu.
abgx1 píše:a aj keby, tak sa akurat zavesi na tazne...
Nebo tě vyhodí z cesty, případně do auta v protisměru, že.
abgx1 píše:/vodicak mam 3mesiace, takze velmi rad sa priucim, ak ma niekto iny nazor.../
Až budeš poprvé čekat na fízly u nehody, kde v lepším případě šlo jen o plechy, dej vědět jak sis to užíval ;)
《》
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

VS* píše:Hoši, když na něj přestanete reagoval tak to téma zanikne samo. Sami vidíte že diskuze s tím individuem je marná a naprosto zbytečná....přesunul bych to na smetiště.
Jakým individuem? Hlavně že sám tady argumentuješ. Jsi prachbídnej pokrytec a demagog. Není ti ze sebe blbě? Asi ne, to pokrytcům ze sebe nebývá
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

DaciaFan píše:Máš problémy s argumentací a věcnou diskuzí. Hádáš se jak malej fagan. L-)
Jo? A co teď děláš ty? Přidal jsi se na jednu stranu a šiješ do mě zrovna tak. Tak si mě nevšímej a je to vyřešený. Sám děláš z čeho mě tu viníš a není nic špatnýho když se tu do mě někdo bezdůvodně obouvá, abych se nedal. Tak od čeho je fórum? Napsat dotaz a jenom číst jakej jsem č***k a být ticho, aby mě tu náhodou někdo neodsoudil ještě jednou? Máš plnou hubu argumentace a diskuse, ale evitentně jen jednostranný. S tím jdi někam
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27048
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od řidičBOB »

Mě nejvíc asi fascinují lepiči, co jasně vidí, že s aute 3x silnějším prostě nemám kam jet, jelikož to situace neumožňuje, ale jedou mi 10 cm na zadku. Výkon žádný, brzdy v případě problému o galaxii horší než mám já. Tady bych se v případě nehody asi neudržel a nejednalo by se o nehodu bez zranění. Typickým zástupcem této kategorie jsou řidiči dodávek...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Michal220 »

Bobe z 10cm ten naraz nebude silny jen budes muset brzdit do tve situace 2auta.Moje zkusenost O3RS vs Golf2/3rady odstup 15-20m a z 60ky na nulu mi zustal metr(chtela mu tam v behnout srnka ale zastavila se jeste pred silnici).MARO klid nenech se nasrat jsme jenom cesi a mame to v povaze ostatni srat.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od driver »

Bob: to ano, jenže uvědom si, že to jsou třeba lidi s IQ 70. Ti ani argumenty nemají, jen melou hovXa...
Michal: Náraz nebude silný? Kdo Ti prozradil, že to jen ťukne? Viděl jsi někdy osobák zepředu bez plastového nárazníku? Kolik jsem viděl aut co skončilo v saltech v lese... Smyk je podceňovaný, stabilizace není všemocná. Nejlepší je jak se všichni diví, že se auto může převrátit... Přitom i v rychlostech do 50kmh v městě to fešáci dokáží ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět