Benzina - karta "Easy"

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od Spectral »

Nabíjet platební kartou lze a celá procedura trvá do 2 minut, možná do minuty. Vůbec nejrychlejší je dobít si jednou za čas nějakou větší částku (třeba desítku) a pak Tank kartou jen platíš, to je bleskovka.
Dobíjet pokaždé jen tolik, kolik se právě chystáš zaplatit, by byl opruz.
:ar!
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od eLzyx »

bohužel veškeré penízky se.ru do renovace auta a do baráku, takže volnou desítku na to, aby se mi válela čtvrt roku na Benzina účtu prostě nemám.
Ale pokud to jde řešit platební kartou, tak to není žádný problém. Mobilní internet funguje skoro všude. Jestli to dobře chápu, že to jde i přes net ... nebo jen u obsluhy?
Volvo S60 2.4T
VW T2
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Při první další návštěvě na ČS Benziny v RpR si teda tu kartu (teda rovnou tři) vezmu. Dík za rady.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od x2005 »

Kolega to při každém tankování na hulváta dobije z kreditní karty a následně uhradí Easy kartou. Není to proti žádným pravidlům. Mě to přijde jako příliš velký oser, tak na to kašlu. Stejně se mi nechce nechávat tu zmíněnou desítku někomu cizímu na účtu, byť na 14 dní. Takže tankuju střídavě Vervu100 na nejlevnější Benzině v okolí (Kolbenova) nebo Natrual100+ na nejlevnějším MOL v okolí s dobou výtočí (Chlumecká). Mám to oboje cestou do práce.

Až mi Benzina nabídne nějakou kartu, která si tu bude průběžně strhávat z kreditky nebo účtu, tak to budu rád používat.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od ctrl_j »

Z uctu prubezne strhavat inkasem umi OMV routex, ale je nutny to mit na firmu a mit tam trochu obrat.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Už ji mám taky, za dvacku, nabit pětilitr a hned nabraná plná Vervy 100 do Pindice, čili už se ta karta zaplatila.... fčíl ji du registrovat ... ešče raz díky.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od retron »

nabijim kartou při tankovaní na kase (kartou nutno říct předem) v hodnotě plné nádrže, dobíjení kartou na webu je v plánu
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Registrace proběhla úspěšně.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
hartom
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24 úno 12:07

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od hartom »

Taky dobíjím před placením s tím že tankuju třeba plnou za ~1700 a dobiju za dvojku, s tím že pak občas kouknu a zjistím že tam mám tisícovku navíc, což pak potěší,
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od Jenyk »

No vzhledem k tomu, že je u nás Benzina minimálně o dvě kačky na litru dražší, než rozumné pumpy (prágl), že mi vozejky na kapky od Benziny jezdí a pijí stejně jako od jiných pump (vyzkoušeno), tak mi sleva koruny na litr přijde zcela nezajímavá. Benzině fandím, značka je mi sympatická, ale její místní cenová politika mne naprosto odrazuje.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Odpovědět