Škráblé auto, známý viník, co s tím?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Škráblé auto, známý viník, co s tím?

Příspěvek od zabijak33 »

Zdravím, mám menší problém. Asi týden zpět sem přijel do ulice kousek od školy a jako vždy zaparkoval na místě, které bylo zrovna volné a nejblíže. Jedná se o podélné stání (https://www.google.cz/maps/@50.0709843, ... 56!6m1!1e1) , parkoval sem tak, abych nezacláněl autem tam, kde má dotyčný člověk branku (https://www.google.cz/maps/@50.0709642, ... 56!6m1!1e1) ... On přijel, taxikář, očividně nasraný, že mu tam někdo stojí. Vystoupil a řekl mi, ať si parkujem ty auta někde jinde, že on tady bydlí a chce tu parkovat (má 2 auta a obrovský dvorek, kde má možnost je bez problémů nechat) ... Na což sem mu odpověděl, že se omlouvám, ale není tady nic, proč bych tu neměl parkovat. A on, že si tu nechá udělat značky, že tu bude moct parkovat jen on. A na to sem mu odpověděl, že dobře, až tu značky budou, parkovat tu nebudu. Jednal sem slušně, žádný arogantní chování.
No a dnes sem tam zaparkoval také, zase tak, abych mu nebránil v přichodu brankou. On přijel, zase nasraný a hodil to mezi mě a auto předemnou příčně, tak říkám ok, není problém, zamnou bylo ještě tak 40cm, takže vyjedu.
Odpoledne sem pak přišel k autu a na předním nárazníku vidím žlutou rýhu. Kdo jiný, než náš taxikář, že ano.

Tak mě napadá, dá se to nějak řešit? Mám svědka jak na to parkování minulý týden a na tu "hádku" , tak na to, jak zaparkoval dnes.

Děkuji za odpovědi.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škráblé auto, známý viník, co s tím?

Příspěvek od ctrl_j »

Mas svedka ze se nekdy jindy stalo neco jineho, to je bohuzel asi tak vse.
I kdyz je vinik vysoce pravdepodobne znam, tak dukazni nouze hraje v jeho prospech.
Prevedeno do dusledku, by tam nemel parkovat vubec nikdo, protoze jaksi nezustavaji 3 m mista pro kazdy smer. A blokovat branku pro chodce klidne muzes, to neni vjezd na komunikaci.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Škráblé auto, známý viník, co s tím?

Příspěvek od eLzyx »

tohle se má řešit hned. Zavolat policajty, ať to nafotí. Nadhodit, že to byl pán z tohoto pozemku, že ten má žluté auto ...
Ale je tu riziko, že ti napočítají to špatné parkování ... leda bys prokázal, že jsi tam jen zastavil. Pak stačí 3m v jednom pruhu.
Volvo S60 2.4T
VW T2
Odpovědět