Alkohol za volantem

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Alkohol za volantem

Příspěvek od goes »

mel bych jednu otazku, zda to nekdo nevi. To, ze je rozdilna doba po poziti alkoholu mezi tim, co dokaze odhalit prenosny detektor a jak dlouho jde hladinu zjistit v krvi neni nic noveho, ale zajimalo by mne, jaky je tam zhruba rozdil. Vzdy najdu jen vypocty pro to, jak dlouho je hladina v krvi, ale nikde nemuzu najit info o tom, jak dlouho je to zjistitelne dechem.
Nevite alespon orientacne? Napr. pivo hodinu a pul krvi a hodinu dechem?
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od kazysvjet »

ja to nevim, ale myslim si, ze rovna se
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od merlin »

Viem len ze ked si na protialkoholickom lieceni, tak pri kompletnom rozbore krvi dokazu zistit alkohol aj po 2-3.tyzdnoch od poslednej konzumacie. Ale tuto informaciu si asi nepotreboval vediet...
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od goes »

to ze jsi pil dokazi zjistit z testu pomerne dlouho, je to v radech mesicu, ale to neni to co hledam.
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od Weeper »

goes píše:to ze jsi pil dokazi zjistit z testu pomerne dlouho, je to v radech mesicu, ale to neni to co hledam.
Pro mě to tedy novinka je, já měl za to, že po takové době lze zjistit jen přitomnost THC. A také, že přítomnost alkoholu v krvi je jen do vystřízlivění.
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
JardaB
Řidič začátečník
Příspěvky: 110
Registrován: stř 16 úno 16:48

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od JardaB »

Mereni foukanim je IMHO velmi nepresne a orientacni, nema to valny vztah k obsahu alkoholu v krvi, zalezi na parametrech plic, krve a dalsich organu mereneho cloveka. Ale jako detekce to asi poslouzi, po mereni kazdopadne na krev, pokud teda nejsem na plech a nestoupne to z pul promile na 2 pri odberu ;-) Staci treba foukat po poziti par ml alkoholu a da to klidne promile, protoze je lih v hube. V krvi nic.
Uživatelský avatar
Fasther
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 09 dub 19:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od Fasther »

ovšem opak (v krví hodně v dechu nic) asi tak snadno nedosáhneš :-)
Řidič je nejnebezpečnější částí vozu.
Zandra
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25 lis 12:54

Re: Alkohol za volantem

Příspěvek od Zandra »

použil som všetky možné vyhladavacie, porovnavacie portaly.... Slavie ponúka 7900 . Avšak, ked to napišem na otca, ktorý je narodený 1961, tak už mi vyhodí cenu 4700... to mi pride ako riadna dyskriminacia na zaklade veku...





__________________
Download high quality actual tests 70-341 - braindumps.com to prepare and pass actual tests oca course - braindumps.com with LPIcertification.
Odpovědět