S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

S65B40 (teda bohužel s AT), ale jinak to scu do m4Zlika! :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Odhaduju, že pro letošek sem dojezdil..... teda já už ani asi 2 měsíce nevyjel, no.... bo ten zasraný vodovod u nás v ulici... minulý týden sem se pokusil dojet domů 3er (je nízko, ale furt o pár cm výš než m4Zlik) a .... včera sem si z CarTecu přivezl novou přední lištu pod difuzor, už je na autě.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tk m4Zlik už není (asi) jediná e89 v RpR a okolí v černé metle... před chvílů sem na zahumení potkal dvojče... 5Z9 1314 - dokonce aji značku má trochu podobnú....... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Bych brečel.... neska bylo ukázkově podzimně na m4Zlikování a.... já nemožu vyjet, bo tankodrom u nás v ulici.... chjo no.... :((
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Nic si z toho nedělej, já byl tenhle víkend 2krát, takže jednou klidně za tebe :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

Já zase pro změnu musel pracovat, takže jsem si kabrioletu taky moc neužil. Jenom krátce v sobotu dvakrát, aspoň něco ale :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já to už nevydržel a neska ho vytáh.... podmínky na m4Zlikování byly sqělé, jen to mělo tři háčky:

- při výjezdu naší ulicí sem i přes veškerou opatrnost jednou lehce škrtnul spodkem, ale jen lehce
- slunko bylo odpoledne tak ostré a zešikma, že nebylo vůbec vidět ze světla do stínu, čili bylo třeba opatrně
- ve stínu to zůstalo celý den mokré, oslizlé a dost to klouzalo.... (viděl sem prakticky "online" jak jedna oftáka klouzla a skočila směle do příkopy... naštěstí se mu nic vážného nestalo) ....čili bylo třeba ještě opatrněji

Ale jinak křasa, 300 božích kilometrů... :x

A ještě jeden poznatek - jaxem tu psal o tom cuknutí po ubrání a přidání a vyřešení výměnou spojky a dvouhmoty, tak to fakt prakticky zmizelo... ale dyž opravdu prudce uberu a pak zase zhurta přidám, tak N52B30 přeci jenom trošínku cukne.... jako dyž mi u žigula lehce přidrhávala škrtící klapa v karbecu.... kura, co by to mohlo být? N53B30 tohleto nedělá ani po 240tis km (má sice už jiné neduhy, ale necuká)...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od 970ka »

A podzim je tu,ovšem dnes nádhera,jsem to musel cvaknout ...
IMG_2042.jpeg
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak pro letošek UPPADKV :ymhug:

Sem neska letos naposled vyvětral vlasy a m4Zlika - fajných 350 km podzimní barevnou nádherou, na závěr myčka, vysušit jízdou, projet rozfrezovaným tankodromem co se dřív jmenoval naše ulice a šup s ním nory.... ešce ho vevnitř podrbu vysavačem, doliju benzín až po střechu, nabořím gumy na 3,5 baru a .... Dobrou noc!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

To já to dneska málem hodil do lesa :ymblushing: . Mokrej výjezd ze zatáčky a přitom celou dobu sucho. Na druhý kontra ani nevím jak jsem to srovnal, ale trenky to málem odnesly...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět