S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Dneska podvečerní romantika s kámošema na projížďce - tenhle západ slunce jsem tam jako správný miaťáka nemohl nechat :D .
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já měl neska multifunkční a zároveň schizofrenní den: ráno sem rozcházel protestující koleno (moc se mi ho rozejít nepodařilo), po obědě sem m4Zlikoval (ejchuchu, sic jen 120 km, ale křásných a část úplně bez provozu) a pak léčil ski-absťák posezónním servisem prken. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Už sem při pohledu na odpolední sic zataženou a studenou oblohu myslel, že vyrazím provětrat. Nevyrazím. Škoda no.
chmu.jpg
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Se běž sklouznout se střechou nahoře, když se vyhneš svodidlům tak auto netrpí a je to super trénink.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Prej sedumdesát.... v m4Zlikovi mám odzkoušeno, že při (opravdové) průtrži mračen je třeba kilo+, spíš kilodvacet (což je silně vo hubu, bo aquaplaning)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska byl multifunkční volný hezký den....

Ráno zdrproproch na Radhošť od severu, a to nahoře i po (čerstvém) sněhu - už mi to ve škebli ale neharaší zimně, sem celou dobu co sem šlapal po sněhu přemýšlel, kam odpoledne pojedu bezstřechy.....

A taky že jo - hned po obědě brmbrmbrm do Hostýnských vrchů a zpět - krásných 180 km, slušný provoz, střecha dole, pohoda. Bez Pachů (jedna hlídka za Jablůnkou - stavěli ale teho přede mnú :ymhug: ), m4Zlikův N52B30 je radost pro tělo i duši..... (čti: zase si cucnul přes 15 na sto). Akurváth teda přejezd přes Troják a Tesák byl na pikaču, myslím, že čtvery světla.... už to tam opravujou / frézujou asi tři roky.... pár kilometrů.... chjo no.

PS: Volno a hezky.... čili něco je špatně, to není normální.... :mrgreen:

PPS: A hurá, zdá se že i P kuleno sa umoudřuje, neska sem už o něm (skoro, no) nevěděl... i sestupu (a vůbec po výkonu) dalo pokoj. ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska byl den jak víno.... :ymhug:

Ráno:
pavproch píše:Neska ráno předpovídali hezky a bylo..... hezky.... aji lokální mlhy nad ránem jim vyšly ..... :twisted:
Smrk od V, nááádhera, i dyž sem byl celý mokrý od mokrých haluzí po fčerejším dešti. Nahoře zbytky sněhu. Ale myšlenky na sněhohrátky už nebyly, v hlavě už jedu na "letní" provoz.
Lidu pár nahoře na vršku (bo značka), inde v lese klid. Medvědica nebyla. :twisted:
Zítra má celý den scat, už sa těším na vycházku v gorateksu od hlavy k patě. A hlavně tam budu (zase) sám..... :supz:
Po obědě sem s juniorem m4Zlikoval - God bless hockey games - na silnicích bylo (skoro) prázdno, a to i na hlavním tahu směr SK.... čili nádherných 150 km skrz Beskydy, bez Pachů a tak....

A potem sem ešče i stihnul zkombajnovat trowu - roste fčíl jak běsná.... čili zítra može (musí - viz výše - chcu tam venku být sám) scať.

(a fčíl popravdě: čím sem starší, tím mě takovéhle multifunkční dny víc vycucávaj - sem vyflusnutý až běda.... :ymhug: )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Akorát jsem se před chvilkou vrátil a bylo to skvělý, 200km za 3hodinky ježdění a ještě jsem nestihl úplně všechno :) . Jen jsem musel 2krát dávat střechu nahoru kvůli přeháňce. A jak to bylo vlhký, tak to bylo místy hodně pěkný svezení :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Fčerejší vycházkové přání bylo vyslyšeno (skoro) - celou ranní vycházku na mně mrzgolilo (před ní a po ní ale regulérně scalo a ščije, škoda no, že jen mrzgolilo. )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo! Sem si (nějakým omylem) zpoměl na loňské jaro a dal - bo mělo být (a bylo) ráno hezky - repete loňských jarních ranní nedělních vyjížděk (a zřejmě ne naposled, bo to bylo booooooooží!)

Budíček bez budíka v pět, snídaně a kafe na rozkoukání se, v šest sem už byl za kniplem m4Zlika, střecha dole, bunda na sobě (bo chladno) a brmbrmbrm..... 235km za necelé tři hoďky, doma před devátou. Po Beskydech - po hlavních cestách směr SK, okreskách i "lesních" cestách na vršky, prostě všude, kde nenisu moc dědin a civilizace - jako loni, v neděli brzo ráno úplně, ale úplně bez provozu. I bez záPaChu.

Akoráth po včerejším večerním krátkém dešti bylo v lese mokro, čili bylo třeba opatrně - stejně mi to raz pěkně šklihlo + nahoře na Kasárnách asi něco stavijou, na příjezdové (pěkné) asfaltce souvislá vrstva tekutého blátivého bovdela. Takže po návratu sem ho (m4Zlika = v tu chvíli bahňáka) i (letos poprvé) umyl a vyblyskal. A vůbec mu dal sezonní úklidový servis - Lederpflege mit UV schutz na Dakota leder a tak... pak prosušit krátkým projetím, nakrmit a dát spat - má týden scať. A za chvlu už asi i bude - už sem něco z SK de (podle radaru čhmi).

Přenádherne! Bude repete. Pokud.....

Bohužel totiž ani vítr ve vlasech nevyhnal třeštihlav, furt mě škeble pobolívá, takže bojim bojim... :(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět