S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

No a ten taknodrom u nás v ulici.... ale neškrt sem... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo, neska sa urodilo bezstřech.... bílá e89 = neodpověděl na pokynutí/zamávání rukou, zlatá miatka = odpověděl a bílý p207 = neodpověděl..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Kavis »

U nas v asii potkavam tak akorat sousedovu z4 co sme pro ni na jare byli a jinak vetsinou jen projizdejici.. Ted se druhy den motam po jizni morave a 2x z4, 2x miata nb a dneska jedna nd a podle tech "oblouku" vzadu a jakesik pricce mezi nimi to tipuju na tu s hardtopem. Jelikoz drandim s firemnim slehacem, tak o zdraveni nemuze byt rec :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jsem dneska ráno myslel, že ani nevyrazím ale nakonec to bylo krásných 80km v podmračeným počasí. Jen jsem vyrazil asi o hoďku dýl než obvykle a ty silniční vši už ke konci byli vylezlý, tož jsem ten konec musel vypustit...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Sakrblé, něco je špatně..... :(

Neska mi spadl šroubovák pod auto, taxem se pro něj wohnul... a to sem neměl dělat.... sem zistil, že je něco špatně s geometrií m4Zlikovy zadní nápravy....

Obrázek

Je teda fakt, že naposled sem geošku dělal v zimě 2014/15 a od tý doby na to nešáh ani nekontroloval (bo sem z jízdy neměl pocit, že je tam něco špatně....) .... byl to špatný pocit..... divná je ta nestejnoměrnost sjetí gum.... pravá víc než levá... no nic no.... takže hurá se objednat k p. Plachému do Loukova a vyměnit gumy (naštěstí mám jeden pár nových zadních PSS doma).... nebo napřed vyměnit gumy a pak geoška?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Dallen »

Tohle je extrémní sbíhavost. nemas tam nějakej sport setup?

Tohle bývá docela časté u sportovních podvozku se sport setupem. A projevuje se to tak jak pises, auto jezdí bez potíží :)
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

To zbytečně prožíváš, vždyť obě jsou sjetý dost podobně (jestli má jedna 0,5mm a druhá 0mm - bych neviděl jako propastný rozdíl), jen halt ta pravá dostává lehce většího čouda. Takhle nestejnoměrný to mám i na miatě - jezdím "driftem" (já vím zní to divně na miatu, ale fakt jo :D ) víc levých zatáček než pravých.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1940
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Lachende Bestien »

jarka píše:Jsem dneska ráno myslel, že ani nevyrazím ale nakonec to bylo krásných 80km v podmračeným počasí. Jen jsem vyrazil asi o hoďku dýl než obvykle a ty silniční vši už ke konci byli vylezlý, tož jsem ten konec musel vypustit...
Btw. terminus technicus silniční vši se vztahuje jen na cyklisty nebo i na chodce?

Každopádně lépe být silniční veš (cyklista) než silniční dobytek (řidič auta).
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Silniční veš = cyklista :) . Bohužel koncentrace dobytků je mezi silničníma všima vysoce nadprůměrná - resp. dle mých automobilovo/cyklistických zkušeností řádově vyšší než u jakékoli jiné skupiny vyskytující se na silnici. Takže z mýho pohledu být radši slušným dobytkem, než veš ;) . A hrozně rád bych si cyklisty vnitřně zařadil do jiný (lepší) skupiny, ale oni mě prostě nepřestanou udivovat co vše umí na silnici vymyslet.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od mmira »

dle zkusenosti z posledni doby jsou daleko otravnejsi motorkari.... zlati slapalisti
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět