povinné ručení.

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

a.r.t.i22
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01 dub 20:26

povinné ručení.

Příspěvek od a.r.t.i22 »

Dobrý večer, som slovák, chcel by som uvás v ČR kúpiť auto a nechať ho prihlásené v čr. U nas by mavyšlo prihlasenie 1000€ takže preto... byvam kusok od čr.
Ale ostal som zaskočený z ceny povinneho rucenia, u nas ma to vyde na audi A6 r.v. 97 tak 154€ ročne
a u vás nic pod 10 000kč neni... Hladám špatne, alebo máte naozaj dvojnásobné ceny pojistky?
Je to A6 2.5 TDI 103kw r.v 97
Dík za rady!
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: povinné ručení.

Příspěvek od GeneHawkins »

Hledáš špatně.
a.r.t.i22
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01 dub 20:26

Re: povinné ručení.

Příspěvek od a.r.t.i22 »

použil som všetky možné vyhladavacie, porovnavacie portaly.... Slavie ponúka 7900 . Avšak, ked to napišem na otca, ktorý je narodený 1961, tak už mi vyhodí cenu 4700... to mi pride ako riadna dyskriminacia na zaklade veku...
jarda213
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pát 26 dub 11:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: povinné ručení.

Příspěvek od jarda213 »

a.r.t.i22 píše:použil som všetky možné vyhladavacie, porovnavacie portaly.... Slavie ponúka 7900 . Avšak, ked to napišem na otca, ktorý je narodený 1961, tak už mi vyhodí cenu 4700... to mi pride ako riadna dyskriminacia na zaklade veku...
zkoušel si povinneruceni.***? ja jsem vyřizoval pojistku tam
MKyblik
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10 kvě 23:02

Re: povinné ručení.

Příspěvek od MKyblik »

Cena povinného ručení je holt jiná pro jiné auto a jiného řidiče, proto ty kalkulačky taky chtějí informace o řidiči. Jinak podobných srovnávačů je asi tolik :ymhug: , ale všechny nakonec vedou na nějakých 4-5 brokerů, který získávají tyhle nabídky.
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: povinné ručení.

Příspěvek od ultima ratio »

To budeš ještě při přihlášení překvapen, jestli ti napaří i ekodaň. :D
Conat1983
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19 kvě 11:00

Re: povinné ručení.

Příspěvek od Conat1983 »

Už je to asi pasé, ale nenapsals, jak si na tom s likvidacema a bonusama.
martin.novicky
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 říj 00:30

Re: povinné ručení.

Příspěvek od martin.novicky »

a.r.t.i22 píše:Dobrý večer, som slovák, chcel by som uvás v ČR kúpiť auto a nechať ho prihlásené v čr. U nas by mavyšlo prihlasenie 1000€ takže preto... byvam kusok od čr.
Ale ostal som zaskočený z ceny povinneho rucenia, u nas ma to vyde na audi A6 r.v. 97 tak 154€ ročne
a u vás nic pod 10 000kč neni... Hladám špatne, alebo máte naozaj dvojnásobné ceny pojistky?
Je to A6 2.5 TDI 103kw r.v 97
Dík za rady!
Zkuste srovnávače povinného ručení, já jsem mám povinné ručení na Seat Leon 1.9., 81kw, r.v. 2001. Cena je 4000 Kč ročně.
Doporučuji také porovnat pomocí kalkulačky povinného ručení.
Uživatelský avatar
tomcar
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 říj 09:55

Re: povinné ručení.

Příspěvek od tomcar »

No ono u nás dost záleží na věku a bonusech, mě osobně by povinný vyšlo přez 20t, protože o 22ccm překračuju nejvyšší kategorii :D
Arne1
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 16 srp 11:37

Re: povinné ručení.

Příspěvek od Arne1 »

Ty kalkulačky jsou jen orientační, někdy vyjdou někdy ne. A některé pojišťovny nezahrnují (samozřejmě se tím nepochlubí). Mnohem lepší je pojišťovák který má dostatečně široké portfolia a hlavně kterej ví co dělá.
A pak je otázka, zda tě jako cizince vezmou - minimálně budu chtít fungující korespondenční adresu v Česku. Dále může být problém i ve Slovenských zákonech, zda můžeš trvale provozovat na Slovensku vozidlo s cizí RZ.
Odpovědět