povinné ručení.

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Tomáš Poláček
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 21 dub 09:29

Re: povinné ručení.

Příspěvek od Tomáš Poláček »

Arne1 píše:Ty kalkulačky jsou jen orientační, někdy vyjdou někdy ne. A některé pojišťovny nezahrnují (samozřejmě se tím nepochlubí). Mnohem lepší je pojišťovák který má dostatečně široké portfolia a hlavně kterej ví co dělá.
A pak je otázka, zda tě jako cizince vezmou - minimálně budu chtít fungující korespondenční adresu v Česku. Dále může být problém i ve Slovenských zákonech, zda můžeš trvale provozovat na Slovensku vozidlo s cizí RZ.
Já doporučuji oběhnout toho co nejvíc ať má člověk z čeho vybírat. Tedy jak pojišťovny, tak i srovnávače a i pojišťováky. Při výběru kalkulaček přitom doporučuji volit takové, které nevyžadují kontakt při porovnávání cen. Vyhnete se tak případnému otravování.
RidicB
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29 lis 11:44

Re: povinné ručení.

Příspěvek od RidicB »

Vyzkoušej kalkulačku pojištění vozidel a porovnej ceny a sazby pojištění. Funguje to následujícím způsobem:
1.Na stránce srovnání povinného ručení vyplníš potřebné údaje o vozidle
2.Po odeslání zadaných informacií se zobrazí srovnání nabídek. Pořádně to projdi, vyber si optimální pojištění

Vygoogluj si to, těch srovnávačů je spousta...
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne úte 21 lis 20:37, celkem upraveno 2 x.
Důvod: řB: odstraněn odkaz. Každý, kdo umí používat Google, to jistě najde.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: povinné ručení.

Příspěvek od Stepan »

a ještě by bylo potřeba zvážit nákup 2.5TDi ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Jaromir21
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 lis 18:57

Re: povinné ručení.

Příspěvek od Jaromir21 »

Povinné ručení je ze zákona povinné, jak už z názvu vyplývá. To byl minulý týden průšvih, když mě chytili při policejní kontrole a mně vypršelo pár dní předtím povinko. Ukecal jsem je chválabohu na nižší pokutu a na další pracovní den jsem ji šel zaplatit, aby mě znovu nevymákli.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne úte 21 lis 20:35, celkem upraveno 2 x.
Důvod: řB: první post a hned reklamka? Ale FUJ! Reklama odstraněna.
Odpovědět