Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Oni přece mohou jezdit rychle i bez majáků! Natož, když je mají v činnosti! To pak žádný fyzika kolem neplatí!
+ jako bonus ty jejich zimní pneu značky SAVA, co zpravidla obouvají :D
http://tydenikpolicie.cz/cestou-k-pripa ... do-stromu/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Nedávno mi policajt při kontrolní kontrole meziřečí (než to kolega vypsal a já mu to nepodepsal) sdělil, že si občas rád zaprasí na majáčky, ale že v zimě to moc nejde, že to klouže a gumy na hovno. Asi, na policajte výjimečně, nelhal
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:já bych je nešel budit, ale všem těm kokotům za volantem kamionu v levém pruhu, bych dal maximální možnou pokutu za to, že nedodrželi průjezdný pruh pro vozidla IZS! Banda čuráků to je!
Obrázek
Tak a je to tu zase.
Blokli návěsama všechny tři pruhy, a to to stojí, né že by to jelo a IZS nebo sypač je vůbec netrápí.
Nahlásit zdokumentovat trvat na vyřešení, jinak to bude furt.

Mrkněte na aktuální foto zde Nebo info zde

Lipník- Olmík dálnice rovněž uzavřena u Lipníku z důvodu nesjízdnosti.
Sněží, kdo by to čekal v Lednu :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

Lidi jsou úplně dementní. Trocha sněhu a na dálnicích apokalypsa :-/

https://zpravy.idnes.cz/nehoda-silnice- ... domaci_mpl
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Nejsou lidi, tak se na kamion nabere kdejaký ucho, který neumí jezdit, má jenom papíry. Pak napadne pár centimetrů sněhu, ty volové jedou jakoby se nechumelilo, zboří to a diví se. To není o silničářích, to je o neumění řidičů. Dnes aby byl pomalu strach vyjet, když vidím, co za paka řídí kamiony.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Má pravdu ten chlapec. Taky kdo by tim volantem za ty prachy a nesvobodu kroutil, když tolik vydělá kdejakej kancelářskej pohůnek
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od HondaMan »

Tak to si dovolím nesouhlasit. Dneska vydělat 35 - 40 čistého za kulatou lopatou není u MKD nic neobvyklého. To odpovídá 50+ hrubého což mimo Prahu je velmi slušná mzda.
Ti samí lidé by si v suchu a teple kanceláře vydělali IMO sotva polovinu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

právě, říkám "kdo by tím za ty prachy jezdil".
Když si každej šikovnej a inteligentní člověk umí přijít na slušný prachy bouchání excel tabulek a prezentací (a ještě je pořád doma, nehrozí mu, že zůstane na víkend viset někde na hranicích), nepůjde točit volantem a chrápat v kabině.

A ano, přinést domů 40k jako MKD šofér sice není nic neobvyklého, ale když si to rozpočítáš na hodinovku, tak nic moc :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

mimo to ze bouchani excelu je podobnej oser,tak si tim malokdo prijde na 40, ze...
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

=)) u sure?
U nás v korporátu berou 40k (hrubého) druhoroční absolventi. Do toho nějaké prémie, které odpovídají+- 13. platu, možná lehounce víc, zaplacené přesčasy a nějaké píčovinky formou kafatérie, tuším limit 30k rok. Občas jim tam spadne nějakej víkend, že prostě musí, ale zase o tom ví dlooouho dopředu a plat 1,75x tolik. Když už musí hákovat mimo domov, firma dotuje diety hodně nad zákonný limit. A člověk na to nemusí být zrovna génius... ;)
A ano, chce to alespoň Bc.. Ale Bc. na ekonomce zvládne skoro každej, kdo se minimálně snaží.

A náplň práce je vpodstatě pouze o bouchání excelu. Vím to, dělám práci prvoročního absolventa+co mi kdo hodí na hlavu. Teď dostal nadřízenej pojeb, že mi delegoval nějakou svojí práci, na kterou já nemám kvalifikaci ani zdaleka. Ale prej jsem to měl moc hezký a kdybych to neuložil pod svým jménem (sorry jako), tak se na to nepřijde. A tenhle šéfik už má to svoje kilečko :D
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 16 led 17:17, celkem upraveno 3 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět