Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27066
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

adE: opět demagogie jako prase. Paní nenadýchala 0,3, ale skoro 4!!! Sednout se čtyřkou za volant = stejné hovado.
Já jsem si vždy 100% jistý, že sedám za volant z nulou. Jelikož alkoholu se nevyhýbám, tak po jeho požití buď používám řidiče, co mne vozí nebo nejdřív mne prověří Dräger a pak teprve klíčky od auta. Asi to mám evidentně hozeno jinak než ty ;-) Takže být někde poblíž, asi bys dostal jednu kamenem :D

adE1: evidentně jsi nepochopil souvislosti... Je sakra rozdíl jet polňačkou, kde může nehodou zabít tak maximálně sebe; nejsou tam jízdní pruhy, jiná auta, semafory, atd, atd...nebo jet v silničním provozu. Nevidím žádnou omluvu/polehčující okolnost pro někoho, kdo v takovém stavu sedne za volant na pozemní komunikaci.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:
EL_XEL píše:Ale s tím vybržďovačem bych to nesrovnával - paní je piča nebeská, ale jiný druh piče nebeské než ten týpek, tohle vnímám jako hrubé porušení kde čeho, ale není tam ten úmysl, co byl u toho kreténa.
No, dovolím si nesouhlasit...
Pan vybržďovač v BMW jistě nešlapal na brzdu s úmyslem je všechny pozabíjet. Ale nějaký úmysl tam byl. A ten byl asi "stejný" i u paní, co měla skoro čtyřku v žíle. Také si nemohla myslet, že tohle dopadne dobře, ale její úmyl jistě nebyl nikoho zabít.
Já myslím, že paní v tu chvíli už vůbec nemyslela. (já ji tím vůbec neobhajuju, tohle je jednání, za které má následovat dost drsný trest, jenom tam prostě vnímám něco jiného než u toho pičuse v BMW)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5465
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Oba argumenty, které mi vyvracíš, jsem si v tom komentáři vyvrátil rovnou i sám
Stepan píše: Protože ona (ikdyž to v dané situaci se čtyřkou pod kožichem a skrz město bylo spíš zbožné přání než reálně proveditelná myšlenka) chtěla jenom dojet odněkud někam.

E: ...Její jednání neschvaluji. Byla na sračky a nemám pro to omluvu.Kdybyto bylo v sobotu v 11 dopoledne a dejchla cca 0,3 a míň, bylo by mi jí možná i líto, protože prostě byla ve špatný čas na špatným místě a hoďte kamenem...
E1: A ke zmíněném ježdění po polní cestě->Na silnici bych si nikdy nic podobného nedovolil. Tím spíš ve městě. Ale mám známého, co jezdí ze své chalupy kdesi na Šumavě do nejbližší vísky pravidelně chlastat a následně se vrací cca 2km autem. Má na to 20 let starý Jeep a po poli to vždycky dojede. S tím nemám morálně ani náznak problému.
Ohledně toho, že je pani ÚB nejsme ve sporu. Ale pořád opakuji, že Kotner měl jasný úmysl omezit/ohrozit. Dotyčná nikoliv. Ano, bylo velmi pravděpodobné, že se něco stane. Ale pořád tam není ten jasný záměr ublížit. Jestli správně chápu EL_XEL, má stejný názor.

*A ikdyž to tak teď bude vypadat, nemám na nikoho svodku. Ale než se začnu aktivně zapojovat do dění na nějakém fóru, pročtu si některá témata, abych věděl, co od kterého uživatele čekat. A teď jsem si tak vzpomněl, že, pokud to správně chápu, nějaký zbytkáček tam možná někdy byl, ny? ;;)
řidičBOB píše:
Jacík píše: hoď kamenem kdo za mladých let nejel ožralej z města domů nebo neřídil brzo ráno po akci, kdy mohl být zbytkáč klidně 1 promile+
Já se hlásím O:-) Za mlada totiž opravdu nikdy...ale čím jsem starší, tak tím se do podobných situací (tedy hlavně ten zbytkáč) dostávám víc. :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3354
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Každej si někdy naběhne, i v tom bych se držel biblického moudra o házení kamenů ;)

Ale k věci. Paní se vožrala, asi ani nevěděla, co dělá, a udělala životní blbost. Vybrzďovač byl zcela střízlivý a úmyslně zastavil provoz v levém na dálnici. Já tam vidím zásadní rozdíl. Přehnat to s alkoholem, to asi zažil každý. Ale úmyslné zastavení dálnice v levém? Tím neříkám, že paní nemá nést trestní následky, to je samozřejmé.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27066
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: chce to pořádně číst ;-) Ale rád vysvětlím: za mlada jsem měl prilantní spalování, takže po kalbě jsem opravdu nemíval zbytkáč. Čím jsem ale starší, znytkový alkohol tu a tam mívám. Nemá to ale co dělat s řízením ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3354
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

Bobe, to jsi fakt vždy a všude i v "mládí" měřil ráno měřákem zbytkáč? Já si klidně přiznám, že dokonalý nejsem. Dokonce v D dám po jídle či sportu jeden ležák a pak jedu. Ale tam je to zaprvé povoleno, zadruhé jedu pak úměrně opatrně a pomalu a zatřetí si dám jen to jedno. Ta paní si fakt ale jen jedno nedala :( A souhlasím, aby nesla následky.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27066
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jj. V mládí jsem řídil fakt rád. Mnohem víc, než jsem měl rád alkohol. Dnes je to obráceně :D Ale ŘP mne živí...a ne úplně špatně. A vím, že z chlastu za volantem mne nevyseká ani ten nejlepší kamarád u PČR.
Btw: pivo k obědu si dám i u nás. Po dvou dvanáctkách totiž nadýchám čistou nulu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5465
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

To celkem jedeš. Já to mám ozkoušený na jednom panáku finský. Když si ho dám během oběda, tak než dopiju kafe, už nemám nic. A pivo nepiju :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27066
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Mám to otestováno i na několika policejních detektorech. Za volant sedán jedině s nulou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5465
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Mně to tolik prostě nespaluje a to jsem pořád v mládí :(
Ale zase hodně vydržím. Když načínám druhou flašku, Pražáci leží pod stolem a nechápou :ymdevil:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět