Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jsou to trochu spojený nádoby, že když bude kolo dražší a lehčí tak ho to bude víc bavit. Ale jestli už teď z kola nesleze a baví ho to, tak bych šel naopak cestou co "největšího odporu", čím těžší kolo tím víc energie musí vynaložit a bude mít víc natrénováno a až si sedne na lepší tak o to líp mu to pojede.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

A taky bude líp spát, když bude více unavený z kola... :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jo: unavený dítě = spokojený dítě = šťastný rodič :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

to je samozrejme pravda, ovsem kazde dite ma tu hranici unavenosti jinde. to moje starsi skvrne se v podstate fyzicky utahat neda, leda ve stafete. pokud ma motivaci, znici on vsechny okolo, navic ma snahu se prekonavat.

mladsi ne, to je lenoch. toho hned ze vseho boli nozicky
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

mmira píše:to je samozrejme pravda, ovsem kazde dite ma tu hranici unavenosti jinde. to moje starsi skvrne se v podstate fyzicky utahat neda, leda ve stafete. pokud ma motivaci, znici on vsechny okolo, navic ma snahu se prekonavat.

mladsi ne, to je lenoch. toho hned ze vseho boli nozicky
Mluvis mi z duse, nase 3 lety dite vstava prvni, stravi den ve skolce kde jdou 2x ven, pak 3km prejezd na firstbiku do sokola, tam hodka radeni, pak treba na veceri, vratime se domu v 8 a v pul 10 lezime vsichni u ni v posteli, vyrizeny, ale ji se spat nechce a taha jednu knizku za druhou a chce cist b-(

Sousedovic kluk si celej den tak v poklidu hraje, v 8 rekne vsem bye bye, odejde sam spat a v 8:10 chrni.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Dostal jsem dárkem montážní stojan, tak se těším na jarní přípravu bez plazení po zemi :D Jaké máte zkušenosti?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

Jaky? Chcu si neco koupit
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

https://www.kupkolo.cz/montazni-stojan- ... ht_z90453/

Dnes jsem vyzkoušel, vypadá bytelně a kvalitně, spony kovové.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Taxem neska odpoledne po skoro 4 letech zase sednul na bajka.... juniorovo 29" GT. Kuleno (skoro) po cca 8-10 km dobrý (protestoval jen za začátku a jenom trochu, fčíl ho jen lehce cítím), asi se fuckt na 29" sedí / šlape trochu jinak než na 26". Problém bude bolavý loket a trnutí / mravenčení obou zápěstí. Chjo no, starý opotřebovaný člověk. Ale mám z toho lepší pocit, než sem si představoval - vyloženě sem se bál, co bude. Uvidíme, ešče pár repete (na juniorovo bajku) a když to pude, tak si taky pořídím 29". Vybráno už mám.... cannondale FSI kabroň 5..... uhlíkový rám a 1x12 sem ještě nikdy na bajku nevozil.....

Jinak je to ale těžký pocit zmaru a beznaděje, jaxi tělo za ty tři roky odvyklo šmrdlat nohama, proti (i malému) kopci to bolelo hooooodně moc.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Ja se dneska poprvy proletel na cerstve smontovanym yt jeffsy a mam dva poznatky:

Pozitivni: pri montazi a nastaveni jsem nic nezvoral
Negativni: schopnosti biku tezce prevazuji nad schopnostmi a odvahou jezdce

...budu na tom muset nak zapracovat :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět