Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od oxik »

Jo, Berlín je hrozná džungle, vyplatí se sledovat pravý zrcátko, jestli tě nějakej sebevrah nechce při odbocovani vpravo předjet zprava. Nebo třeba při vyhýbání se něčemu, fakt jsem měl strach o zrcátka
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od oxik »

Jaký je podle vás nejlepší zámek za rozumnou cenu ? Koukal jsem od Abusu na ty skládací a za tu cenu ho asi nechci :D Od jiných výrobců se dá koupit kolem litru, ale zase jim tolik nevěřím.. Máte někdo zkušenosmi s nějakým +/- do ty tisícovky?
Maatina
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 25 říj 22:11

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Maatina »

Dál by mě zajímalo, jak správně ukazovat. Když přijíždím ke křižovatce a chci odbočit a čekám, než projedou ti ostatní, z jiných směrů, mám pořád držet zvedlou ruku a ukazovat nebo si odpočinout a svěsit ji zatím dolů? :-D Jak to řešíte vy a jak je to správně? A necítíte se někdy divně, když třeba objíždíte stojící auto nebo něco a ukazujete a v tom vás samotné taky předjíždí auto?
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od oxik »

oxik píše:Jaký je podle vás nejlepší zámek za rozumnou cenu ? Koukal jsem od Abusu na ty skládací a za tu cenu ho asi nechci :D Od jiných výrobců se dá koupit kolem litru, ale zase jim tolik nevěřím.. Máte někdo zkušenosmi s nějakým +/- do ty tisícovky?
Nakonec jsem koupil Abus 8800/120, docela jsem se zděsil po zhlédnutí testu

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od řidičBOB »

Ukrást se dá všecko...na typu zámku moc nezáleží. Jse o to, jak profi je zloděj.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od oxik »

Jasný, proto jsem se zaměřil na zámky, který zamezí krádeži od cigosu. Pákovky a pilku to vydrží a flexu s sebou asi tahat nebudou :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Junior se rozhodl, že celopéro už ho nebaví (tahať hore kopcom) a vrací se k hardtailu :-)

Takže sem dostal za úkol mu to prodat...

Specialized FSR XC, celopéro 26", model 2010, velikost M, koupeno nové 2012, hned při koupi domontovány kotoučové brzdy Deore 200mm (přední) + 160 mm (zadní), páky Avid. Dyž na tym Jr. začínal, byl menší než já (odhadem pod 175cm), fčíl je větší (184cm) ale bajk je mu stále akoráth...

Velmi slušný stav, bajk nezažil žádný větší karambol ani extra drsné zacházení, ale taky nejezdil enem "urban jungle". Všechno ale funguje jak má, nikde nic neteče, neškrtá, nebouchá...

Po záruce, záruční knížku + účet ale mám (ty woe, ono to stálo nové 24.999,- káčé)

Cena: dohodou (lacino)... není problém po dohodě dovézt vážnému zájemci ukázat.

Prvotní kontakt tady skrz SZ nebo pavproch na seznamu.

PS: Jako bonus přidáme - zdarma - jetý páteřák a integrálku, taky jetou....

Fotky udělané dneska - donutil sem ho to i umýt...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Dej to spíš na nějaké cykloweby např. www.bike-forum.cz, www.ivelo.cz, www.cyklobazar.cz apod.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

+1, ja hodne veci prodal i pres dolekop.com, jsou tam mladsi kluci co nemaji tolik penez a radi koupi ojetou vec.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

chlopi, dík za rady
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět