Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2812
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Vzhledem k tragický zimně, kdy po novým roce ani u nás nešlo běžkovat, jsem tuhle bajkovou sezónu začal už v únoru. Oblečení prakticky stejný jak na běžky, jen cyklistický spodky a pěkně na pavprocha hore lesem :) . Velká paráda tohle lesní bajkování do kopce po turistický - na člověka nefučí, nikomu nepřekáží (v 5kmh co jedu mě teda jednou strašně vylekal běžec) - prostě jeden velkej relax.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3989
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Mám to podobně. Jen mě to teda baví i z kopce :-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16405
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Mně to baví víc proti kopci (i dyž fučím v červených) než zkopce = bojím se.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2564
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Já byl teď na Rychlebkách a ta jízda nahoru mě děsně srala! Závidím vám nadšení pro ježdění do kopce.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od denis »

Ja som na konci vyše mesačnej PN po (druhej) operácii Ľ kolena a počas vychádzok som v rámci rehabilitácie tiež šľapal do kopca (ľahké prevody+ešte ľahšie tempo). Postupne som však pridával aj z kopca, kým som nenatrafil na blato na konci zákruty v 40+kmh, našťastie som stratil veľkú časť rýchlosti kým som to oprel na pravý bok :) odvtedy jazdím znovu na pavprocha :D
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2812
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Z kopce by mě to taky bavilo, ale v těch cyklo hadřících a vědomím jak dlouho se mi zdraví odřeninka (nebo nedejbože naraženina), tak radši zůstávám v roli diváka a užívám si to jen jízdou kopcem vzhůru :) . Jsem si tento rok koupil nový pláště: Maxxis Aspen 2,4"x29 - se pojetím kola pomalu blížím hondamenově fatbiku (jen teda ty pláště valí z kopce po silnici jak kdyby to ani nebyl horáč).
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3989
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Já už fata bohužel nemám. Aktuálně jezdím na 27,5x2,8 a přemýšlím, jakým směrem se vydat. I když mě láká 27,5x4,5, tak to spíš vyhraje 29x2,6 a pořádný vzorek.

Fata má doma jen dcera 7yo, která jezdí na bělobokých 20x4" a neskutečně si užívá pozornost okolí :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2812
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jsem si říkal jaký ultra tlustý gumy jsem si nekoupil a voni to jsou furt úžovky, když tak koukám na ty tvoje rozměry :) . Do zadu bych už o moc větší nedal kvůli ramu a drapák jsem nechtěl. V kopci to zabírá normálně a z kopce po silnici je to vyloženě raketa. Foukam na 2bary a je to slušně pohodlný.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět