Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Testování z wokna :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od oxik »

No, dneska jsem se byl projet na kole a z toho místa pálil řidič laserem z okna a spolujezdec koukal na dodržování stopky druhým směrem. Dobrá strategie :D
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 438
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od bojler »

No tak to jsem zvědav, jak budou na ulici Rooseveltova ve Znojmě měřit. Příčné stání a z druhé strany jen chodník. Sice můžou nasadit trojnožku, ale jsem zvědav na kasu...Stačily k tomu tři kliky :-) V tom místě ale udělají líp, když budou v pátek večer kromě rychlosti hlídat chlast..

Jinak měřená místa:
- I/38 křiž. Blížkovice - problém této křižovatky není rychlost, ale a) absence odbočovacího pruhu b) nerespektování zákazu předjíždění ve směru na Znojmo c) tupost některých řidičů, kteří neví o přednosti v jízdě vozidla jedoucího po hlavní (a to i když před křižovatkou předjíždí, tzn. není dobrý nápad to tam z vedlejší poslat)

- I/38 Grešlové Mýto - krásná široká silnice a částečně je obec v místech, kde jsou kolem jenom pole - u svatého podle mě pár lidí přijde o řidičák, pokud se budou trochu snažit

- I/38 Olbramkostel - krásné místo na měření, opět široká silnice s jedním přechodem

- I/38 křižovatka Žerůtky - ve směru na Znojmo předchází úsek se stoupacím pruhem, nádherné místo na měření hned na horizontu, samotná křižovatka nemá připojovací pruhy a jediné nebezpečí jsou kovbojové na vedlejších

- I/38 Vrbovec - sedmdesátka v ďolíku, místo odbočovacího pruhu (resp. přeložky silnice) krásné místo na měření

- Znojmo Vídeňská - hezky dva pruhy z kopečka, přecházení dětí ošetřeno semaforem, krásné místo na kasírování

- I/53 Mackovice - klasika, sedmdesátka v jednom směru, přecpaná silnice a nervy na pochodu - tam možná i pár lidí přijde o papíry.. místo pořádné silnice I/53 se propokutujeme k dalším 27mi mrtvým.. ačkoli je na I/53 mnohem větší bordel, měřit se bude na I/38..

- I/38 Rančířov, Stonařov, Vílanec - divím se absenci Hladova a Suché, to jsou místa s možností krásného zamaskování.. dálniční přivaděč s 90kou mňam mňam..
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5498
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

Jestli mám info správný, tak na tom přivaděči u Jihlavy zastupitelstvo dávno schválilo 110km/h, akorát tam ještě neosadili značky. A zjevně na to nespěchají. Měří se tam prakticky furt, nejvíc po sjezdu z dálnice z Prahy. Samotnej sjezd je totiž rychlej, ještě jsem nejel autem, který by ho nezvládlo kolem 120 tacho. Takže z dálnice šup na cestu, co vypadá jako dálnice a po 400 metrech ding ding, body v prdeli :D


A když je málo čárek, stoupne se za tunel směrem na Vídeň a buzerujou se lidi kvůli dennímu svícení :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od rhinos »

Zm :D
Minulý rok taky... měl jsem na trase asi 4 stanoviště během celého dne od rána až do 16h a na těch místech jsem nepotkal ani jednoho...jestli to není jen promo ;)
Citroen C4 GP
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 438
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od bojler »

U sjezdu z D1 naštěstí zvítěžil zdravý rozum a opět se tam navrátily dva pruhy. Jednu dobu bylo stáhnuto do jednoho.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Jsem na ně zvědavý - musím zítra do Helly Mohelnice, tak to vezmu vrchem :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od rutak11 »

Tak SpeedMarathon 2k18 už je venku.
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od VS* »

rutak11 píše:Tak SpeedMarathon 2k18 už je venku.
A co se tu už druhý den řeší? :D :D :D
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od rutak11 »

Ach jo, to je tak, když člověk přijde po pár dnech a je líný číst, co se řešilo.
Hurá do tématu “jsem debil”. x_x
Odpovědět