Kde nejčastěji tankujete a proč?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od bloody cardinal »

no já mám fuelsave za obyč N95 zkurvený babišem s jinou nálepkou a vyšší cenovkou, protože mi spotřeba lítá okolo 8,4l českého N95/100 km +- litr jenom změnou složení město/okresky v rámci jedné nádrže, takže údajné snížení spotřeby o 1l při použití fuelsavu mi přijde jako leštěný marketingový prd
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od EL_XEL »

PeTr7650 píše:zarazilo mne vcera v nemecku, ze u "fuelsave" paliv maj helmuti velkou cedulku s obsahem bioslozek vylepenou na stojanu. fuelsave diesel 7% a fuelsave n95 maj oznacen jako E10 . .
takze tady bude zakopanej pes. Vsimli jste si, ze Fuelsave byl uveden na trh po sklizni repky?
AHA! Tak proto to má spotřebu o litr benzínu nižší. Protože ten litr benzínu je nahrazený litrem řepkovice! \:D/
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od PeTr7650 »

EL_XEL píše:
PeTr7650 píše:zarazilo mne vcera v nemecku, ze u "fuelsave" paliv maj helmuti velkou cedulku s obsahem bioslozek vylepenou na stojanu. fuelsave diesel 7% a fuelsave n95 maj oznacen jako E10 . .
takze tady bude zakopanej pes. Vsimli jste si, ze Fuelsave byl uveden na trh po sklizni repky?
AHA! Tak proto to má spotřebu o litr benzínu nižší. Protože ten litr benzínu je nahrazený litrem řepkovice! \:D/
da da, tak jest . .
Michal82
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: ned 29 črc 11:12
Bydliště: TÁBOR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od Michal82 »

osvědčilo se mi tankovat u velkých čerpaček OMV, Shell, Agip, Benzina. Nikdy jsem zde něměl probléM, at už to bylo v čr nebo v zahraničí Co se mi naopak neosvědčilo je tankování u TANK-ONA. Je to sice levné ale stojí to za hovno
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od HondaMan »

A co tak strašného se Ti stalo po natankování u ONA? Tankuji u různých, značkových i neznačkových čerpacích stanic a rozdíl jsem nezaznamenal.
A dávat za příklad Shell? Nevím, nevím...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od Brus »

zatím jediný rozdíl, který se mi mezi značkovýma i neznačkovýma pumpama v čr podařilo poznat, tak na transitu kolísají otáčky volnoběhu u některé levné noname nafty.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od pavproch »

do pandice taky liju cokoli a žádný rozdíl nepozoruju.... na noname i značku je to pořád stejná lemra líná...

ale přímosvstřiky (1.8TSI i N53) jsou an přítomnost aditiv extrémně citlivé, na noname to jede "hrbolatě", na volnoběh sa to dusí a kucká, zátah není plynulý.... na značkové 98-100cot. benzíny to jezdí fajně (Verva 100, MaxxMotion 100...) šhell bych si do auat už v životě nenalil, za a) bo sou kurwa drazí a za b) po zkušenosti s tím jejich zázrakem "Fuel save" (někde sem to tu psal) už takovou prasárnu svýmo motoru nikdy neudělám
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od bloody cardinal »

no shell teď na různých místech zlevnil... ale zajímavá informace s těmi aditivy do přímovstřiků, ani nevím, co máti lije do Golfa 1.4 TSI. Můj Neon jezdí taky skoro na cokoliv, ale Onu apod. a JZD se vyhýbám, ani fuelsavy ani supertechy od agipu nebo co to je ("náhrada za N95") neberu.
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od řidičBOB »

jsem byl tuhle v JČ a Shell měl N95 za 34,90!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od mmira »

v plzni na shell jeste nedavno 34.50. levni tam jsou dlouhodobe. v ol jsou asi tri a vsecky drahe az beda
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět