Kde nejčastěji tankujete a proč?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2426
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od Brus »

tam tankuju docela často a žádný problém jsem s ničím nezazanamenal
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od Snowman000 »

Wolfsthal (cca 5km od BA) - Avanti...dnes Natural 95 :-bd a Diesel :-q 1,397 ojra :)

http://www.oeamtc.at/?id=2500%2C%2C%2C1 ... h=Anzeigen
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
efrankie
Autoškolák
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 20 říj 08:56

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od efrankie »

Já tankuju nejčastěji u nás v Řitce, strakonická dálnice směr Praha cca 20 km od Prahy. Tankuju tam víc jak deset let a nikdy sebemenší problém a v okolí a celkově i co se týká Prahy, tak benzín je jeden z nejlevnějších. Benzín i naftu... A pak často Tank Ono v Dolních Měcholupech. Tam je cenově benzín uplně nejnižší co jsem snad viděl v Praze a okolí. Nikdy žádný problém, akorát si tam člověk třeba půl hodiny postojí, protože tam je asi 8 stojanů a u každého je bez přehánění tak osm aut před váma:/

Špatnou zkušenost mám s naftou od Benziny. Třikrát jsem tankoval naftu na Benzině a třikrát se musela vypumpovat nádrž, plná sraček a oprava několik desítek tisíc. Za mě už Benzina nikdy v životě. Jinak dobré zkušenosti se všema OMV či Shell, ale jen sporadicky tam tankuju, cena je brutální často...
Uživatelský avatar
GSkondro
Autoškolák
Příspěvky: 38
Registrován: pon 16 kvě 20:40

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od GSkondro »

extol
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 27 říj 19:12

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od extol »

uz asi rok len na shell. netvrdim, ze sa nejak vymyka kvalitou inym pumpam alebo co, ale si ani nemyslim, ze by mal byt nekvalitny. po tesco/metro/carrefour/jurki pumpach som prestal pozerat lebo to euro na nadrzi ma nespasi. na shell zbieram body, sice som odtial este nic nevzal, ale mam tam asi 2300 bodov a ked sa mi podari nieco ziskat o tri roky, tak ma to potesi vtedy. ale zas zeby som sa za tymi bodmi nejako nahanal, to nie. proste je mi shell sympaticka, hovori sa ze maju aj celkom kvalitne paliva, tak to vyuzivam a preferujem to.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od pavproch »

silně nedoporučuju: fčera večur sem vzal v Plzni-Černicích BA98NA+ na ČS HyperAlbert... sice to bylo jen za 36,60, ale sfinstvo to je snad ešče horší než proslulé eco-fuel-save-sračky od šellu... takle hranatě brambor už dlůho nejel.... cuckavé, netáhlo, nechtěla sa točit, houpající volnoběh.... a nejmíň vo litr větší spotřeba než normálně.... a jaxem to vyjel do mrtě a vzal v Brunnu na OMV maxx100, to byla panečku potem jízda.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Trophy
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 16 úno 19:46

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od Trophy »

Tak si měl vzít tu eco-fuel-save-sračku od šellu a ještě bys ušetřil 0,30kč/l :d
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od pavproch »

sem fčera jezdil jak píííča po Plzni (slovany, bory, černice) a nenašel JEDINOU slušnou ČS, která by měla lepší benzín.... taxem skončil v tem albrtu.... a byla to chyba...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od KDB »

V Plzni vždycky beru 100oktanů na OMV u pivovaru a nezaznamenal jsem potíže...a cenu mají výbornou.
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Kde nejčastěji tankujete a proč?

Příspěvek od d1.8t »

pavproch píše:sem fčera jezdil jak píííča po Plzni (slovany, bory, černice) a nenašel JEDINOU slušnou ČS, která by měla lepší benzín.... taxem skončil v tem albrtu.... a byla to chyba...
Někdy má ta navi něco do sebe. Třeba fčera bys nebyl píííča. :D
RWD
Odpovědět