Benzina paliva

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Michal220 »

Taky tankuji na Benzine a bud 95ku nebo halb na halb nebo cistou 100ku na kterou to jede lepe nebo je jeste vic aditivovana.I min to se 100zere.Pri venkovnich do 20stupnu mi turbobenzin jede jak z praku ale v lete pri 30st a vys jako kdybych stratil 50kobyl.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od jerry »

Souhlas, vliv má kvalita benzinu určitě, ale taky další vnější podmínky. A benzin nesmí být v tanku "léta". Pak je i 100 horší než 95. Bohužel 100 nemá velkou výtoč, v tom vidím problém. Asi zůstanu u aditivované 95 u Petrolu, tam je rozdíl jen dvacetník, tak je výtoč větší. Jede to většinou fajn a i cena je dobrá.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Michal220 »

jo jo ty 2koruny mezi 95 a 100kou na Benzine jsou ale pri mem rocnim najezdu to neni takovej ranec.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina paliva

Příspěvek od pavproch »

Velká nová krásná Benzina s Vervou 100 (Kolín) a .... neberou CCS... WTF?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Dallen »

Neberou ani na místecké v Ostravě
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Benzina paliva

Příspěvek od HondaMan »

Já minulý týden cestou z Pardubic do Brna přes Vysočinu 2x nebereme CCS. To je nejaka rebelie?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzina paliva

Příspěvek od řidičBOB »

Dobře dělají. Tuhle 3,14čovinu jsem zrušil už před lety.
To byla taková legrační historka - měl jsem na firmu asi 12 karet - na depozitu měla CCSka asi 120 000. Faktury vždy (x let) placeny včas. Potřeboval jsem přiobjednat další kartu a chtěli po mne další depozit, který byl ve výši povoleného čerpání. Tak jsem jim volal, zda už jim nestačí, co mají. Zvednul to nějaký pán, který byl dosti arogantní a vlastně mi vysvětlil, že když nesouhlasím s podmínkami, tak mám smůlu a vlastně ať ho neotravuju. Tenhle přístup já tuze nerad a tak jsem se rozhodl, že zruším svojí CCSku - tehdá jsem na ní ročně protankoval tak 490 000,-. Zrušil jsem. Nikdo se ani neobtěžoval zavolat, co, jak a proč. Tak jsem po měsíci zrušil i všechny ostatní. Lidem rozdal karty k účtu s nastaveným omezením a bylo. Z CCS se dodnes nikdo neozval. Takže NASRAT!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Benzina paliva

Příspěvek od M.Z. »

Z CCS mě pořád nabízeli karty, ale dokud požadovali kauci, tak měli smolíka. Nemohl jsem pochopit, proč kauci požadují. Původně jsem myslel, že ji třeba po půl roce započítají, ale to vyčůránci nee. Pěkně zákazníku naval svoje prachy a nech nám je...

Pak to bylo bez kauce, tak jsem do toho šel (5 karet), provozoval jsem to několik let, ale moc jsem tuhle službu dodnes nepochopil. Před cca 3 měsíci jsem to zrušil, platí se za vedení karty a bonus z tankování 0.
Stejnou službu udělá karta každé větší tankovací společnosti, navíc s bonusem slevy na natankovaném litru a zárukou stejné ceny na všech pumpách, zvolil jsem Benzinu.
Asi největším impulsem bylo, že mě neskutečně sralo, proč se jejich kartou nedalo platit nákl. mýto :-o musela se na to zřizovat zvláštní karta s příšernou procedurou kolem toho. U Benziny v pohodě s jednou kartou na rz.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina paliva

Příspěvek od pavproch »

Poslední rok (nejmíň) jezdím na Vervu 100, poslední dvě nádrže (3er) sem tam ale nalil EVO100 od MOLu..... jede to na něj hezky, ale z Vervy to vydoluje větší "pilu" a navíc ten MOL to nějak víc žere - o litr na sto víc než Vervu... *-:)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
kotrcmi1
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: pon 10 lis 20:18

Re: Benzina paliva

Příspěvek od kotrcmi1 »

motor 2.0 turbo benzín , megane , na BENZINĚ Vlašim natankováno 95 benzin, motor hlučnější než obvykle, spotřeba šla nahoru a výkon dolů. Takto sem přetrpěl dvě nádrže a teď tankuju na noname benzině v Praglu a rozdíl je znatelný. Motor se ukldnil a nástup turba je samotově výraznější :ymhug:
Odpovědět