Shell a kvalita paliv

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
bred163
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: úte 16 pro 12:39

Shell a kvalita paliv

Příspěvek od bred163 »

Ahoj,

ten jejich natural 95 Fuel Safe je hrozný svinstvo. Kor na staré motory. Jaký na to palivo máte názor? Díky.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od pavproch »

už sa tu o tym psalo, jakej je to hnus... vlákno spotřebě benzínu
pavproch 1.únorce t.r. píše: .... potom průlet D tacho 150-170 na nádrž Shell Fuel Save 95 (za kačku,44) s průměrem skoro 13!!!!! (ty sračky z DONUCENÍ, bo mi vyschlo v nádrži a nebylo nic jiného v dohledu, už sem to tu psal jakej je to strašněj hnus a tohle to enem protvrzuje, že Fuel Save je hnus nejen u nás, ale i v Reichu) a potom dolet domů na Vervu 100 od benziny stejným stylem jako předtím přes D s průměrem ani ne 11....

Na Shell srát a to tak že vždy a všude! Howgh!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od oxik »

Už jsem přeučil i mámu, aby tam nejezdila.. má měsíčně vyrovnaný nájezd, stejné trasy, stejné tempo +/-.. no a když tankuje "FuelSafe" tak jezdí přes 10l/100.. když jí donutím natankovat plnou MM95, ještě s kartičkou na litru o korunu levnějš, auto papá pod 9l..
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od retron »

jaka kartička slevuje korunu na litru u OMV? teda krome iBodu...
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od .Z3 »

Já měl s palivy Shell taky špatné zkušenosti (zamrzlá nafta, vyšší spotřeba a nejvyšší cena...) a proto vždycky říkám, že raději se projdu pěšky s kanistrem než takovat u Shellu. Kolega se docela divil, Když jsme jednou dojížděli do čr od Rozvadova už na rezervu a míjeli jsme už druhou Shellku :D Nakonec jsme posledních pár km k OMV jeli už s "dojezdem 0 km" ale dle dotakování v nádrži nějaký litr ještě zbyl, tedy asi na 10km jízdy. Ale k Shellu fakt ne...
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od oxik »

@retron: Je to asi jen lokální akce jednoho provozovatele čerpačky u nás ve městě, obyčejná karta s mg proužkem. Na LPG a obyčejná paliva 0,5Kč/l dolu, prémiovka 1kč/l dolu.. + nějaká % sleva na vše v shopu kromě cigaret a chlastu, ale kupoval jsem tam jen jednou nouzovku kapalinu do chladiče, takže přesnou výši slevy neznám. Vydání je zadáčo, nejsou s tím spojeny žádné smlouvy ani závazky a jako plus.. obsluha je hned milejší, když mám kartu :D
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od lupo222 »

Chci se zeptat jak je to s naftou od Shell? Když jedu okolo vidím, že je u ní plno.
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od řidičBOB »

Podívej se na testy. Ani jejich Želví Power Diesel není žádná bomba.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od x2005 »

Shell v ČR je obyčejný marketingový leštěný prd. Než jejich předražený FuelSave95, tak za stejný peníze beru Verva100. A ani ta jejich "prémie" není žádný zázrak.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Shell a kvalita paliv

Příspěvek od řidičBOB »

Já beru Verva Diesel....většinou za 30,70,- . Za tu cenu u Shellky nemají často ani obyč naftu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět