Za kolik jezdíte s dieselem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od eMJe »

Aj mne kolega rozpraval rozpravku o svojej A3 2.0TDI, ako jazdieva po D2(cca 70km) do prace a ked sa ponahla jazdi 180 a spotrebu ma o 2 DECI vyssiu, konkretne 5,6l, ako ked ide celu cestu 130. Po asi hodinovej diskusii z neho vyliezlo, ze 180 ide asi pol kilometra, potom spomali naspat a nemohol uverit ze som si myslel, ze tak ide vacsinu cesty. Ako perlu zadelil, ze aktualna spotreba na palubaku nic nehovori, lebo aj ked tam ukazuje vyssie cislo, tak on tie kilometre spravi rychlejsie, cize mu to viacej nezerie :D

Ale k veci: Tych Jardovych 5,4l a 180km/h bude mozno podobny pripad. Zo skusenosti tipujem rychlostny priemer nie vyssi ako 110-120km/h
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od M.Z. »

Jarda nám určitě pošle i foto s rychlostí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jarda
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 23 pro 14:54
Bydliště: Praha

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Jarda »

Určitě nepošlu, protože si nefotím celý PP. Znovu opakuji, že je mi jedno, kolik auto žere, takže jsem to bral jako zajímavost, pokud mi nevěříte, je to váš problém. Neřešte to.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od M.Z. »

Dobře Jardo, bereme na vědomí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od řidičBOB »

já desk také dal Pha - ČB - Pha za 6,7... a to je 2 tunové quattro. Ale nebudu tvrdit, že to byla podlaha...na druhou stranu - nikdo mne nepředjel :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jarda
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 23 pro 14:54
Bydliště: Praha

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Jarda »

Jen nechápu jedno - proč se na nového člena fóra (a to platí všeobecně, nejen zde) nahlíží jako na idiota a lháře. To, že jsem zde napsal určitá fakta (která v reálu mohou být třeba odlišná) nic nemění na meritu věci, že se o tom dá normálně diskutovat a netvořit ironické poznámky s podtextem "vypadni z tohoto fora, debile." x_x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od řidičBOB »

Ale nikdo nic takového neříká...to asi blbě chápeš. Vždyť diskuze je o tom...polemika, zkušenosti, výměna názorů. Plácat se po ramenou, jak je to všechno bezva zalité sluníčkem, na to jsou jiná fóra ;-)
Já bych se spíš ptal obráceně - proč každý nový člen začíná nějakou do nebe volající jobovkou :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Stepan »

Málokdo se registruje na forum z nudy. Většina lidí to udělá proto, že má nějakou dostatečně významnou zprávu, o kterou se chce podělit, a stráví kvůli ní i čas s registrací :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od HondaMan »

OIII 2.0TDI 6,49/100 dle knihy jízd cca 3tkm a 5 tankováni.
Jízdní tempo spíše klidnější s pár svižnými přesuny napříč republikou. Takřka bez města.
2.9T RWD
jirka87cz
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04 úno 08:06

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od jirka87cz »

Pani tak moje OIII v 1.6tdi 77kw mi ukazuje dlouhodobe 5.4l jezdeno po krkonosich a jizerkach...vylet do pha na zakladnu = 150-160km/h po dalnici a spotreba od 6.7l do 7.6l zalezi na protivetru a teplote vzduchu :D
Odpovědět