Za kolik jezdíte s dieselem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od lampa »

30 km/h nad limit za rychlou jizdu bude povazovat vetsina lidi, byt je samozrejme technicky mozne jet mnohem rychleji. Navic rychlou jizdu nedela jenom maximalka, ale taky zrychlovani.
Waze neni uplne smerodatny, co se tyce vypoctu casu. Pracuje s aktualnim provozem, ktery se muze behem cesty zmenit atd.
Naposledy upravil(a) lampa dne čtv 01 úno 16:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od mattonecz »

ja jen vzdy doufam ze mi takovej chytrak co mu je 120 na okresce hrozne malo vyleti z protismeru. ja taky na ceste do chorvatska oproti navi najedu klidne 2hodiny, ale na dalnici ve 3 rano fakt nikoho neohrozuju, coz se o okreskach tezko da rict, zvlast je-li to pres 120kmh. jak rikam, nekomu to treba casem dojde. pokud ne tak nezbyva nez doufat ze potka strom nebo sloup a ne nekoho jinyho. idealne chudaka ve feline jako to je kazdou chvili :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Spectral »

Jakože rychlost 120+ na okresce má být hrozně vysoká rychlost, při které jsou automaticky ohroženi všichni okolo? No to asi ne. Pak taky není cesta jako cesta, že.
:ar!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od mattonecz »

Rychlost 120+ a mladý machr v golfu pro mě teda jo.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Sajmik »

shots fired :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Stepan »

uu, jsem mladej machr. Co by za to jiní dali :D
A neboj, viděl jsem tvůj onboard. Jestli s tímhle jízdním stylem máš odvahu o jiném říct, že jezdí jako prase, tak bych v tom viděl selhání sebereflexe ;) A odhaduju, že i ve svém věku budu mít s různými auty (od Felicie přes Transit po Panameru) napraseno víc než mladej ajťák z Prahy. Z toho věku bych až tak netekl.

Lampa: Může bejt. Jak se teda bude "od stolu" počítat časové úspora? Jediné solidní měření je takové, kdy za sebou vyjedem a já ti stopnu jak dlouho na tebe budu čekat. V praxi těžko proveditelné, aint nobody got time for that.

Jediná ohrožení, které nad 120km/h dramaticky vzroste se týká bodového konta. Překročení o víc než 30 přestává být sranda. Ale toak to už je o odvaze každého soudruha. ;)
Naposledy upravil(a) Stepan dne čtv 01 úno 18:05, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od .Z3 »

Stepan píše:Tématem diskuse je, že tvrdit "při rychlý jízdě mi to žere pod 7"...
B-) :D
A1F58DEA-F37E-4FD4-BE31-42BDF75DB71C.jpeg
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Stepan »

jsem to blbě nacitoval, smazat.
Naposledy upravil(a) Stepan dne čtv 01 úno 18:08, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše:Plzeň-Praha, ACC 180km/h+docela dost podjížděček pod plným, samej kretén na tý dálnici. Nejvíc mě dojmul trouba, co s 530d F10 předjížděl kamion 130km/h :(
download/file.php?id=3933&mode=view
Z3: Taky umím. A to jsem měl v autě sebe, kolegyni a velmi korpuletního kolegu :D A žádná plynulá flákačka to nebyla
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Příspěvek od mattonecz »

Stepan píše:uu, jsem mladej machr. Co by za to jiní dali :D
A neboj, viděl jsem tvůj onboard. Jestli s tímhle jízdním stylem máš odvahu o jiném říct, že jezdí jako prase, tak bych v tom viděl selhání sebereflexe ;) A odhaduju, že i ve svém věku budu mít s různými auty (od Felicie přes Transit po Panameru) napraseno víc než mladej ajťák z Prahy. Z toho věku bych až tak netekl.

Lampa: Může bejt. Jak se teda bude "od stolu" počítat časové úspora? Jediné solidní měření je takové, kdy za sebou vyjedem a já ti stopnu jak dlouho na tebe budu čekat. V praxi těžko proveditelné, aint nobody got time for that.

Jediná ohrožení, které nad 120km/h dramaticky vzroste se týká bodového konta. Překročení o víc než 30 přestává být sranda. Ale toak to už je o odvaze každého soudruha. ;)
tak já mám najeto 150-200, od feliny přes další krámy, O2 až po vlastní Astru, kde je teď 35. btw ajťák a programátor je velký rozdíl, asi mimo rozlišovací schopnost studenta VŠE :)
moje reflexe spočívá v tom, že ačkoliv jsem schopen se pohybovat v provozu velmi rychle, pravděpodobně rychleji než ty, tak to nedělám, protože mi to přijde zhovadilé a nemám to rád u ostatních, tak nečiním to, co mi vadí. samozřejmě každýmu občas "jebne", což sem do tý kompilačky radši ani nedával :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět