Rodinné auto do 650 000 ,-

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
vldrkzl
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19 úno 16:15

Rodinné auto do 650 000 ,-

Příspěvek od vldrkzl »

Dobrý den,

zvažuji koupi co nejnovějšího auta, mezi mé favority se dostala KIA ProCeed 1.5 tgdi.
Nabídka ceny v AS 618 000,- sleva z ceníkové ceny (689 000,-) + záruka 7 let.
Chci co nejméně ojeté a co nejnovější auto. Auta moc neměním, nyní mám O2 liftback 10 let. Nechci za pár let rešit, že je auto staré a měnit
Nájezd max 15k ročně.
Výkon kolem 150 koní +-
Rodina 3 lidi (kočárek ještě pár let = chci větší furt).
SUV a podobné typy aut úplně nevyhledávám.

Moje otázka zní - dá se za tuto cenu vůbec koupit něco jiného takhle vybaveného? (El. kufr, vyhřívané čelní sklo, volant, všechny sedačky, JBL audio, full led světla, bezklíčový vstup, apple car play, bezdrátová nabíječka).
Samozřejmě tato výbava není povinnost, jen jsou to věci, které se mi libí a aktivně bych je využíval.

Dle vzhledu, výbavy a ceny bych bral ProCeed, ale je v této cenové relaci i jná možnost? Vždy jsem měl koncern, ale s těmito prvky výbavy je koncern (i jiné značky) mnohem dražší.

Možností by bylo i něco většího - Superb,Passat ale zde už se jedná o starší ročník a 1.5 tsi je asi trochu málo. Octavia je většinou dražší, podle toho co jsem viděl, neřekl bych, že i výrazně kvalitnější. Golf se mi moc nelíbí.

Děkuji předem za návrhy.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rodinné auto do 650 000 ,-

Příspěvek od Zajda »

Není to špatná cena za takové auto ale za mě se nebezpečně blíží Corolle Hybrid v kombíku.
Která bude v novotě dražší ale Toyota je určitý etalon bezstarostně fungujícího auta.
Pokud tě zajímá i zůstatková hodnota a něco jako celkové náklady vlastnictví, Corolla může být nakonec i levnější.
《》
Odpovědět