Jak na cenovej jemnocit u BMW

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
zinc
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 09 úno 11:16

Jak na cenovej jemnocit u BMW

Příspěvek od zinc »

Kdysi jsem tu měl účet, zapomněl údaje, tak jedeme znova :-B

Sháním trojku ftřílitru dehet.

Vzhledem ke specifickým požadavkům a mizernýmu výběru a cenám ročenek tady a v D jsem stočil konverzaci k novýmu autu do výroby. A teď babo raď, jak na to v době koronový, abych z nich vyždímal aspoň o trochu víc než necelých 10 % pro dobrej pocit. Rozeslat konfigurace dealerům po republice a poslat je potom proti sobě, že Karel na druhý straně města mi dal víc?

Občas nakupuju díly u dealera, nový jsem u nikoho nikdy neobjednával, abych měl "známý" a tak. Zatím jsem rozhodil sítě jen na dvě místa, nabídka od jednoho prodejce se zas cenám ročních aut moc neblíží, jak jsem (naivně) doufal.

Díkes.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jak na cenovej jemnocit u BMW

Příspěvek od mattonecz »

V bmw ted slevy asi nic moc. Taky mi nabidli asi 10% a audi pres 20
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
zinc
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 09 úno 11:16

Re: Jak na cenovej jemnocit u BMW

Příspěvek od zinc »

mattonecz píše: stř 09 úno 11:33 V bmw ted slevy asi nic moc. Taky mi nabidli asi 10% a audi pres 20
20 % je skoro jak za dob dřívějších... Hodně zajímavý. V současný A4 jsem ani nikdy neseděl, tož mohl bych to teda vočihnout.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jak na cenovej jemnocit u BMW

Příspěvek od mattonecz »

to bylo napodzim v rámci akce quattro, tak nevim jestli to tak ještě je.
ale teď jak sem přebíral Q5 mi řikal že A4 se prodává nejmíň a proto je čekačka jen 3 měsíce.
s 50TDI to bude jezdit dost zajímavě a má to pravý quattro
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Jak na cenovej jemnocit u BMW

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Před par lety pro členy profesních komor nebyl problém 18-20 % prakticky na cokoliv a prakticky ihned po dotazu na možnou slevu, na trojku GT tuším, ze šlo i víc. Před půl rokem bez ptaní na slevu bylo nabídnuto něco kolem 10-12% na X7 v M50i a prakticky plnou výbavou. Dal jsem to nezkoušel, zatím sem neobjednaval, ale tak nějak jsem měl pocit, ze víc by se jim ani slevit nechtělo… 20 % bude teď už asi utopie…
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Odpovědět