Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od řidičBOB »

Tak nevím - asi jsem také jeden z těch postižených. Chtěl bych do nového auta noční vidění, dynamic LED, nezávislé topení a 4x4. Do které z japonských značek mám zajít?? Teď to ve své německé plečce mám a rád bych u toho zůstal. Ale klidně jsem ochoten zkusit i něco mimo evropskou produkci.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Japan power
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: stř 01 srp 07:52

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Japan power »

Co třeba:
Acura TSX, Infinity Q50, Lexus LS 600? Nemám nastudované ceny, ale v Americe to u prvních dvou malinko přes limit bude. A to jsem určitě ještě na něco zapomněl.

Co může němec nabídnout jako alternativu k atmosférám, klasické sportovní koncepci typu BRX/GT86, Miata? V takové ceně? :(

Tohle jsou auta, které třeba vyhledávám já a tohle mi Němci nikdy nenabídnout. Emoce, osvědčenou techniku a zábavu za volantem (subjektivně sexy vzhled) za přijatelné peníze. Taková 911 GT3 jistě emoce a vše ostatní má, ale za jakou cenu? Snad mi nikdo nechce tvrdit, že taková Octavia RS bude konkurentem pro tyto vozy? Nebo třeba Golf GTI. :))
Život je příliš krátký na to, abychom jezdili nudnými auty!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od řidičBOB »

Chlapče, koncern k tomu nemůže logicky nabídnout nic, protože prostě používá jinou koncepci pohonu. Ale takové BMW má celou řadu alternativ.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od lampa »

Co se tyce projevu nafta vs. benzin, srovnavate ctyrvalec a sestivalec. Osobne si myslim, ze naftovy sestivalec ma daleko zajimavejsi zvuk/projev, nez benzinovy ctyrvalec. Sice to na volnobeh trochu chrochta, ale to primovstrikove benziny delaji taky. V otáčkách je tam ale jasne slyset tech šest valcu, coz je rozhodne lepsi, nez bezmocne bzuceni ctyrvalce. A rozhodne bych se vykaslal na nejake ty "aktivni výfuky" a další udelatka. Je to akorát repracek a jako auto to znit nebude. Bude to znit jako stara pocitacova hra. Opravdu nechapu, proc touhle falesnosti kazit V6.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Bond007 »

lampa píše:Co se tyce projevu nafta vs. benzin, srovnavate ctyrvalec a sestivalec. Osobne si myslim, ze naftovy sestivalec ma daleko zajimavejsi zvuk/projev, nez benzinovy ctyrvalec. Sice to na volnobeh trochu chrochta, ale to primovstrikove benziny delaji taky. V otáčkách je tam ale jasne slyset tech šest valcu, coz je rozhodne lepsi, nez bezmocne bzuceni ctyrvalce. A rozhodne bych se vykaslal na nejake ty "aktivni výfuky" a další udelatka. Je to akorát repracek a jako auto to znit nebude. Bude to znit jako stara pocitacova hra. Opravdu nechapu, proc touhle falesnosti kazit V6.
tak uprimne on ten naftovej V6 sice nejede uplne zle, ale je tezkopadnej a jedinej charakter oc ma je zpusobenej tim 6 valcovym zvukem
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Rageweawer
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 24 kvě 08:34

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Rageweawer »

Dnes koupeno :-)

https://imgur.com/a/Gg8oaTQ

Přímo v AUDI Leipzig, auto po servisu 2000 km, s plnou historií AUDI servisu.

3.0 V6 Tiptronic, 2015, 60 000 km, 1 majitel, Sport Edition Plus, nebourané, dá se říct skoro plná výbava - adaptivní tempomat, automatické brždění před střetem, mrtvej úhel, udržování v pruhu, sline sedačky, 2 zónová klima, bezklíč vstup/start, el. sedačky atd..

Co se týče toho zvuku, tak bych neřekl, že to zní jako ze staré PC hry. Posuď sám z videa, mě se to osobně líbí a půjde to tam.

https://www.youtube.com/watch?v=gVRnGNHRW1g
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

No, po stránce úspěšnosti modelu spíš BRZ není konkurencí pro GTI =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Japan power
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: stř 01 srp 07:52

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Japan power »

řidičBOB píše:Chlapče, koncern k tomu nemůže logicky nabídnout nic, protože prostě používá jinou koncepci pohonu. Ale takové BMW má celou řadu alternativ.
Hochu, ptal ses na konkurenci. Dal jsem ti ji. Ptal jsem se na konkurenci z Německa, koncern tu mícháš ty. Ano, třeba BMW. Ale do miliónu s nějakým rozumným výkonem a potenciálem zábavnosti? Není, co? A nesváděj to na koncepci. To je laciná výmluva. :)) Zkrátka jsou v tomhle Němci pozadu a koupit u nich zajímavé auto je těžké nebo hodně drahé. Jako volba srdce to určitě není. 911 GT3 je jistě super auto, ale to se bavíme o drahém autě. B-)
Život je příliš krátký na to, abychom jezdili nudnými auty!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od mattonecz »

Auto co BRZ nebo Miatě natrhnou prdel má koncern do milionu teda opravdu hodně :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od řidičBOB »

Co je motoricky zajímavého na vydechlém BRZ?? Nebo na Miatě? Za volantem musí být sakra dobrý pilot a auto poštelované ze série, aby se s tím dalo něco kloudného dělat.
Ano - německá konkurence není pro socky.
BTW: vzpamatuj se! Já koncern nemíchám - ty jsi první hodil do placu ORS a GTI a to je podle mne koncern (a dokonce i z německa :ymhug: ), na který jsem teprv já reagoval ;-)
Snad mi nikdo nechce tvrdit, že taková Octavia RS bude konkurentem pro tyto vozy? Nebo třeba Golf GTI. :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět