Auto HP Církvice u Kutné Hory

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Luki
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31 bře 09:51

Auto HP Církvice u Kutné Hory

Příspěvek od Luki »

Přátelé, poradíte mi? Mám to celkem daleko, koukám tam po nějakých mazdách MX5kách....Ale recenze na tento auto bazar nejsou nic moc. Navíc i smlouva naznačuje, že nechcou žádný reklamace, garance nebo záruce se raději vyhnou.
Tak se ptám na Vaše zkušenosti, popř. nebyli jste se tam na Mazdičky mrknout?
Na fotkách vypadají hezky, ale komentáře říkají, že jsou to vraky
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Auto HP Církvice u Kutné Hory

Příspěvek od HondaMan »

Byl jsem se tam před cca rokem podivat nejen na MX 5.
Asi dost vypovida i to, ze plocha je rozdelena na oficialni a neverejnou... řeknu to jednoduse. Nekoupil jsem tam nikdy nic. To ale neznamena, ze tam nemuze byt pekne auto...
2.9T RWD
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: Auto HP Církvice u Kutné Hory

Příspěvek od zabijak33 »

Byl jsem se tam kouknout na focuse za pár korun, pak ještě nějaký Xsary, Laguny, atd... všechny auta nějakým stylem udržovaný, nastartovali hnedka. Ale bylo tam spoustu menších věcí, co tam byly špatný. A přitom výměna je otázkou pár kč a pár minut, třeba svíčky a kabely, baterka v klíčku dálkového ovládání, blbosti prostě :-D Ale nezanechá to dobrý dojem. Stejně tak, když pracovník autobazaru řekne, že tam auto stojí půl roku... V principu bych koukal spíš jinde a jako poslední možnost bych se zajel podívat i sem. Nebo si jich najít víc po cestě a udělat si výlet :-)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Auto HP Církvice u Kutné Hory

Příspěvek od M.Z. »

O kterou generaci MX5 máš zájem?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Luki
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31 bře 09:51

Re: Auto HP Církvice u Kutné Hory

Příspěvek od Luki »

MX5 1.8 NBFL
Nebo NA
Mám to asi 200Km z ruky, dost mě odradily recenze....a ve smlouvě slova jako "beru auto jak leží a stojí"...vím, že to není zákon, ale když už autobazar, tak bych čekal jiný přístup
Odpovědět