Autobazar nemá k autu STK a auto je v komisi ze Švýcarska

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wdc
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pát 24 srp 10:58

Autobazar nemá k autu STK a auto je v komisi ze Švýcarska

Příspěvek od wdc »

Dobrý den,

autobazar mi napsal následující, nevím co je nejlepší když to tam mám přes celou ČR a pokud bych auto koupil, chci s ním odjet a mít věci, které musím mít kdyby mě zastavila silniční kontrola. Děkuji
daný vůz je přivezen ze zahraničí (ze Švýcarska), na odvoz od nás dostanete převozní značku, pokud byste chtěl zajistit potřebnou dovozovou STK (potřebnou pro přihlášení) je potřeba se dopředu domluvit kdy by jste chtěl přijet, aby byla stanice technické kontroly otevřena a aby majitel vozu (automobil je u nás v komisním prodeji) stihl technickou udělat,jinak samotný převod na svou osobu si děláte na Vámi vybraném úřadě odboru dopravy, nebo popř. jsme schopni uajistit i tohle (s vozem by jste mohl po provedení STK odjet a papíry bychom Vám zaslali poštou.
přijde mi divná ta možnost nechtít dovozovou STK když z jejich vyjádření vyplývá, že k jejímu provedení je nutný původní majitel auta :(
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Autobazar nemá k autu STK a auto je v komisi ze Švýcarsk

Příspěvek od retron »

není dostaneš původní CH papíry a dovozová technická bude na Tobě. bazaristi to teď dělají běžně, jelikož dovozová STK vyjde cca na 5tis. a o to by museli navýšit prodejní cenu.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar nemá k autu STK a auto je v komisi ze Švýcarsk

Příspěvek od 970ka »

Dělám dovoz. STK na každý auto hned jak to dovezu za cca 2000kč,páč většina lidí chce přijet a hned odjet s novou kárkou domů a ještě jim to u nás hodím na české spz na počkání,takhle ,jak píšou to udělá jen doubek amatér :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět