Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Padlo
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: stř 07 bře 23:59

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od Padlo »

Ad Fabia RS) ano myslim rok 2014 cca. Na FIII kouknu. A zrovna jsem cetl clanek ze Fabii RS jedine s malo km a citelnou historii. A pocitat s pravidelnou udrzbou. S tim nemam problem.

Ad Galant stav) daval jsem uz dvakrat tlumice, ramena, cepy atd, ale uz to proste neni ono. Asi by slo vymenit skoro vse a dat tam sportovni dily, ale nenasel jsem nikoho kdo by mi ho udelal a porad je to stare auto, uz nechci manual atd... chtel bych zmenu no.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od lampa »

Dobre, kazdopadne fabia s DSG za 300 bude stejne ojeta, takze bych se potom uz podival po leonu, fieste, eventualne focusu.
sabakap
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09 bře 05:28

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od sabakap »

Celkem rozptyl, hledáte auto za 300k a konfigurujete polo za 650k. Zlatá střední cesta je SSS 2018. Zábava a spolehlivost zaručena.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od Zajda »

Jestli je SSS myšlen Swift Sport, tak je otázka kdy se k nám dostane do prodeje a kolik bude stát.
380 000 jako předchozí 1,6 atmo se opakovat určitě nebude, tyhle peníze nyní chtějí za 1.0 boosterjet. Což je mimochoden strašný motor. Ale jinak i standardní verze je super auto na zábavu, hned padne do ruky. Vzhledem k neuvěřitelné váze to v aktuální generaci jede pěkně i s 1,2 atmosférou.

 
《》
sabakap
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09 bře 05:28

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od sabakap »

Ano, myslel jsem Swift. Má všechny systémy, které pán požaduje + AT. V Japonsku jsou tři výbavy, přičemž ta nejvyšší je za + - 400k. U nás bude cena jako vždy přemrštěná, nicméně dá se nakoupit na Slovensku, kde jsou ceny japonských aut podstatně nižší viz. Toyota, Honda a vlastně i Suzuki.
Padlo
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: stř 07 bře 23:59

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od Padlo »

ad rozptyl ceny) Myšlenka ohledně nového Pola GTI za 600tis byla spíš ukázka nouze, kam jsem se dostal, když jsem hledal a hledal něco zajímavého ojetého do těch 300tis. Nechci dát teď za auto 600.

ad Swift) zajímavý tip, koukám na to, cena v top výbavě 390tis. Ale 1.0 motor :(
lampa píše:Dobre, kazdopadne fabia s DSG za 300 bude stejne ojeta, takze bych se potom uz podival po leonu, fieste, eventualne focusu.
Ano ojeta je, ma najeto napriklad 40-50tis km. Jenze napriklad Cupra, ktera se mi hodne libi, stejne jako Golf 6, je drazsi a maji vic najeto.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od Zajda »

Swift Sport bude mít 1,4 4válec turbo.
1.0 boosterjet je úplně mimo.
Mapování plynu s půlsekundovým zpožděním a zvuk Wartburgu.
Základní 1,2 dualjet atmosféra je o několik tříd příjemnější motor a s 900 kg autem i pěkně jede.
Kupříkladu 3válec 1.0 TSI ve Fabii reaguje briskně, i když zvuk má taky utrápený.
《》
Padlo
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: stř 07 bře 23:59

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okresky

Příspěvek od Padlo »

Chtel bych se opravdu vejit do tech 300tis.

Ford jsem nenasel v automatu. Swift na bazaru vidim jen jeden.
Zatim muj favorit je tedy Fabia RS II a Polo GTI cca rok 2011.
Dalsi v poradi je Golf GTI, ale ten ma bud hodne najeto, nebo je stary, do cehoz se mi moc nechce.

Dalsi vec, kterou jsem ted cetl v recenzi a pred tim me vubec nenapadla. Ze Polo GTI, jak je nevyrazne a male auto, tak se casto jeho majitelum stava, ze na ne lidi nedavaji ohled, ze je jim vjizdeji do cesty, predjizdeji je. Protoze nevi, ze staci slapnout a na 5m Polo ujede. Aby se mi tedy nevymstilo mit male auto a pak kdyz pojedu po dalnici, tak se mi tam kazdy nacpe, protoze neodhadne moji rychlost. Tezko rict jestli by to bylo ale u Golfu lepsi, asi jo.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okreskyTak

Příspěvek od řidičBOB »

Komu není rady...
Nebylo. Ani v Passatu a ani v GolfuR to lepší není. Buď to ostatní nepoznají nebo druhá skupina, která to pozná a chce se honit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Padlo
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: stř 07 bře 23:59

Re: Zábavný hatchback do 300tis, automat, Praha i okreskyTak

Příspěvek od Padlo »

řidičBOB píše:Komu není rady...
Nebylo. Ani v Passatu a ani v GolfuR to lepší není. Buď to ostatní nepoznají nebo druhá skupina, která to pozná a chce se honit.
Ja si vsechny rady beru. ;) I tak kvuli tomuhle nebudu kupovat velke auto, na ktere ad 1 nemam a ad 2 ho nechci. Mas pravdu. ;)
Odpovědět