Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od Stepan »

Skvěle :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od Dix »

Kamarád měl první 2.7 TDI a musel tam měnit hlavu válců,protože bylo špatné těsnění motoru.
Bylo to u 132 KW verze.Verze 140 KW pak už byla v pohodě.
Bez bodů
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od retron »

tak zas tak rychle to vzdavat nemusis, to auto vypada pekne a koncern de dohledat podle VINka pomerne dobre, akorat jak rikam kdyz neco odejde je to drahy
DaweN
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: ned 04 úno 12:02

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od DaweN »

Je mi to jasný. Možná zkusím najit i nejaky Superb II. Ale rozhodně to s tou A6 vzdávat nebudu
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od honziss »

retron píše:tak zas tak rychle to vzdavat nemusis, to auto vypada pekne a koncern de dohledat podle VINka pomerne dobre, akorat jak rikam kdyz neco odejde je to drahy
Jen bych doporucoval proverovat podle opravdovych VIN, ne toho co najdes v technicaku nebo na karoserii ;)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od driver »

DaweN píše:Zdravím, rozhodl jsem se koupit Audi A6 C6. Můj budget je 200 000,-Kč. Do téhle částky maji A6tky najeto vetsinou 250-300 tisic km.
Ale teď k dotazu, jaký dieselový motor vybrat? Slyšel jsem, že 2.7 TDi je hodně poruchový, že nejlepší volba je 3.0 TDi. Je to pravda?
Na co si dát pozor u 3.0 TDi? Jaké mohou být jeho nejvetší poruchy? Popřípdně jaké jsiu servisní náklady? Nevím totiž na co se mám u ojete A6 dívat.
Díky moc za odpovědi
V6 TDI do té ceny je šrot.
Přidej nebo nekupuj nebo 2.0TDI, ale na pružinách 4x2 a bez multitronicu a máš držák neskutečný akorát projektory vyměnit v bixenonech a pořád to udělá hodně parády za málo muziky, velká tlama s kruhy, záleží jak se na to díváš.Lepší než OII FL!

Pokud chceš mazlíka v plné palbě, tak u multitronicu a torsenu musíš mít V6 TDI apočítej tři kila nákup a potom rozvody pade a náplně a brzdy s pneu další pade a jsi na čtyřech kilech... To je 2x tolik než ten 2.0TDI bez výbavy ale za 200 nebo 230 tj rv 2005 atp
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od honziss »

Ja myslim, ze jedina sance jak se dostat do aspon priblizne realnych stavu najetych km je kouknout po benzinu. Protoze kdo si koupi A6 2.0 tdi kdyz nejezdi aspon 70tkm/rok...?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3968
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od HondaMan »

A6 2.0tdi se tu resila minuly tyden. Tech pohnutek pro tuhle volbu muze byt spousta. Kolega ji ma na cca 30tkm/rok. Prostě vychazela dobre splatka u operaku.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od driver »

honziss píše: kdo si koupi A6 2.0 tdi kdyz nejezdi aspon 70tkm/rok...?
Každý kdo má víc aut tak zjistí že jednak je nevyužije ale má je jako komfortní prvek, protože levněji by ho vyšlo jedno auto s osobním řidičem, ale nechce a zadruhé to není o penězích ale žiješ jen jednou tak někdo má auta rád no...

I ten kdo má dvě by možná mohl mít jedno ale nechce vozit denně partnera tak mají dvě být ten druhý najede za rok co ty za 2 dny :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký diesel vybrat do Audi A6 C6?

Příspěvek od 970ka »

My máme jednu A6 2,0 Tdi pro ženský na ježdění s dětma,ovšem za slušnou,která měla jen 160tkm jsem dal přes 4 kila a třílitr by byl zbytečný a zase minimálně o kilo dražší.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět