široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Verda
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 03 úno 17:49

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od Verda »

mmira píše:k tematu komentar majitele Versa, kdyz jsem se ho na to zeptal. v tomto usporadani urcite muze fungovat i Cmax
dozadu se vejdou v pohode v kombinaci: 18-36 kg (isofix)+ 9-18 kg (prostredek, na pasu) + 18-36 kg (isofix)
pokud jsou vsechny sedacky 18-36, tak je to uplne v klidu. s "vajcem" jsme jezdili tak, ze vajco bylo na spolujezdci (aby na nej zena videla/dosahla), zena za nim a vedle ni 2x 18-36 a v klidu

Tohle je vajíčko a autosedačka v C-maxu. Ta autosedačka je navíc v té základní pozici - s přibývající výškou dítěte se vytahuje směrem nahoru a “roste” do stran. Teď má syn 16 kilo a je to do 36kg, tak si to aai umíte představit. Doprostřed se normální dospělý člověk nevejde (nedostala jsem tam ani 12letého synovce)..
Přílohy
C-max
C-max
Uživatelský avatar
PalaS
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: pon 04 dub 16:44

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od PalaS »

Tak buď veľké MPV: S-max, Galaxy, Sharan, možno Touran alebo tá FRV. Prípadne hocičo 7 miestne a jedno dieťa do tretej rady.
Uživatelský avatar
Verda
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 03 úno 17:49

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od Verda »

Tak už je doma, chlapci! Všem díky za všechny rady a tipy!
Přílohy
B5DCDDEB-0679-4C75-8462-4538EB1E272C.jpeg
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od Stepan »

V tomhle kamarád letěl přes střechu, urvala se náprava, promáčkl se A i B sloupek, a 3 lidi kolem 18 let z toho vylezli bez škrábnutí. Bezpečí pro rodinu \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od řidičBOB »

Podle mne skvělá volba! Kolega to měl 5 let a nemohl si to vynachválit. Ty dveře jsou super řešení a v kombinaci s místem vzádu je to pro rodinu ideál.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od driver »

Verda píše:mám 4letý a 4měsíční dítě.
Tak až se narodí třetí tak bude mít už z porodnice cestu v fajném prostorném povozu :D
Pro dvě by stačil Golf Variant, né o tři čtyři třídy větší kolos Sharan :ymapplause:
Výhoda je, že víc než 5 dětí neplánuješ viz sedmimístné auto, tak si ho užijte, výběr moc dobrý
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Verda
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 03 úno 17:49

Re: široké rodinné auto pro tři velké autosedačky

Příspěvek od Verda »

driver píše:
Verda píše:mám 4letý a 4měsíční dítě.
Tak až se narodí třetí tak bude mít už z porodnice cestu v fajném prostorném povozu :D
Pro dvě by stačil Golf Variant, né o tři čtyři třídy větší kolos Sharan :ymapplause:
Výhoda je, že víc než 5 dětí neplánuješ viz sedmimístné auto, tak si ho užijte, výběr moc dobrý
Potřebovala jsem vzadu tři plnohodnotná místa pro dvě sedačky a jednoho dospělého, případně tři sedačky - nevozím totiž jen svoje děti. Tak proto ten Sharan. ;) Jinak jezdím s ním asi dva týdny a naprostá spokojenost, jenom teda ve městě musím vybírat širší místo, abych svými dveřmi neotloukla vedlejší auto.
Odpovědět