BMW 330ci e46 - 270k najeto - nerozpadne se?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
filipmikes
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: ned 29 říj 17:47

BMW 330ci e46 - 270k najeto - nerozpadne se?

Příspěvek od filipmikes »

Zdravím,
plánuji koupi tohoto auta z důvodu, že bych si chtěl zvyknout na výkonnější zadokolku, ale nechci hned rozmlatit nějaké nové auto. Díval jsem se, že ceny jsou okolo 100k, což je přijatelné, ale většinou mají nájezd přes 250k km což mi přijde hrozně moc. Máte nějakou zkušenost s tím co ty motory vydrží a jestli se tam hnedka všechno nerozsype po pár živějších vyjížďkách?
Zajímá mě co tam hrozí za poruchy a kolik stojí případná oprava.
Díky moc.
LichPetr
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19 pro 22:01

Re: BMW 330ci e46 - 270k najeto - nerozpadne se?

Příspěvek od LichPetr »

V případě dovozu z Německa není 250 tisíc najeto vůbec zlé, pokud se předchozí majitelé o auto alespoň trochu starali. S daným motorem osobní zkušenost nemám, takže nebudu poučovat. Jediné co poradím je nekupovat nadoraz. Na servis BMW je nutný pravidelný obstojný přísun peněz.
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: BMW 330ci e46 - 270k najeto - nerozpadne se?

Příspěvek od metaljohn »

Pokud auto mělo péči, tak 250tkm není žádnej KO nájezd. Já sám jsem prodával 323i s 331tkm, najel jsem s ní 100tkm a občas ji bral i na okruh a motor pořád šlape pěkně. Už si teda začal říkat o přetěsnění vanosu, ale to čeká skoro každej.
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 330ci e46 - 270k najeto - nerozpadne se?

Příspěvek od 970ka »

Nebál bych se toho,jen to bude honička sehnat,solidní kus nezasažený tunerem tak od 6000euro nahoru.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět