Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od pavproch »

dlouhé je to u všech tří +/- stejně = dvoumetrové lyže tam už musíš cpát do uhlopříčky
(bohužel, tohle sem ale exaktně neměřil.....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od pavproch »

Fasther píše:na střeše mi to přijde nepraktický. Přecijenom, je to střecha. Na cajky je kufr.
Jels už někdy ve 4lidech, 6párů lyží, čtvery lyžáky, 4bágle s komplet skialpo cajkama, žrádlo a chlast (čti 20 škopků na hlavu) na týden do Francie?

;)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od DoubleSix »

pavproch : pro takovéto cestování se používá jiný typ auta, např. S-Max.
Já si se svým P5008 také nestěžuji, 670litrů v základu, pak přidám vertikální síť a rovnám až po střechu :) (5 hokejových výstrojí se tam vejde).
Pro mě by auto typu BMW 3er bylo hrozně malé.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od ExFun »

Ale ten S-max není vůbec špatný nápad. Jezdí skvěle (rozuměj i snad zábavně), nevypadá blbě a možnosti převozu jsou na rozdíl od combi o třídu jinde.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od DoubleSix »

S-Max je moc dobrý auto. Otázka ale je, jestli bude Jenckovi vyhovovat ten vyšší posaz (holt je to MPV, to se s normální autem nedá moc srovnat).
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od budik »

Akorát že u S-maxe je jediný zadání splňující motor 2.5T, kde nemusí být akceptovatelná spotřeba.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od pavproch »

DoubleSix píše:pavproch : pro takovéto cestování se používá jiný typ auta, např. S-Max.
jo, když k temu máš ešče něco menšího na lítačku.... já nemám, musel sem hledat kompomis (ako spieva jožo ráž´: kompromisy, to sú krysy...)

tožtak no.... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od KoPP »

2,5 T žere v mondeu jak fena... v S-maxu to bude teprve paráda a vypadat jak fotr od dvojech dvojčat... děkuju pěkně !

Jinak kdyby ta 2,5 T byla trochu normální motor pro aktivnějšího řidiče, tak by mondeo hodně nasbíralo body.

jinak S-max je zbytečný, takové auto potřebuju jednou za čas a to už i expert bývá tak akorát a jezdit v takový almaře. HUŠ !

jinak jsem si pohrával i s myšlenkou nové O2... zamítnuto to auto je o tolik méně pohodlné než starý passat a tak nejisté, že ani omylem. (nic jsem neměřil, jen to má sedadla na howno, v zatáčkách jsem se při srovnatelných rychlostech bal)

Vy s-maxové to bych si raději pořídil touarega R5 TDI. - alespoň bych nemusel řešit myčku.
Slow and serious
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od DoubleSix »

pavproch píše:jo, když k temu máš ešče něco menšího na lítačku.... já nemám, musel sem hledat kompomis (ako spieva jožo ráž´: kompromisy, to sú krysy...)
Však u mě to je také kompromis. Já bych raději sedana, ale 3 děti si holt žádají MPV. :)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je snad něco lepčejšího než A4 v kombíku?

Příspěvek od goes »

KoPP píše:2,5 T žere v mondeu jak fena... v S-maxu to bude teprve paráda a vypadat jak fotr od dvojech dvojčat... děkuju pěkně !

Jinak kdyby ta 2,5 T byla trochu normální motor pro aktivnějšího řidiče, tak by mondeo hodně nasbíralo body.

jinak S-max je zbytečný, takové auto potřebuju jednou za čas a to už i expert bývá tak akorát a jezdit v takový almaře. HUŠ !

jinak jsem si pohrával i s myšlenkou nové O2... zamítnuto to auto je o tolik méně pohodlné než starý passat a tak nejisté, že ani omylem. (nic jsem neměřil, jen to má sedadla na howno, v zatáčkách jsem se při srovnatelných rychlostech bal)

Vy s-maxové to bych si raději pořídil touarega R5 TDI. - alespoň bych nemusel řešit myčku.
pri tvem typu jizdy by ten smax 2,5T zral tak 15+ a to je preci jenom trochu zbytecny kalibr. Holt co je ted prozatimni vitez? furt kombajn A4?
Odpovědět