Koupě RS4 B7 sedan

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
petrolhead
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 lis 22:09

Koupě RS4 B7 sedan

Příspěvek od petrolhead »

Vybírám si pořádné auto tak do 700 000 pro srandu, ale i na "normální" požívaní. Vždy jsem toužil po audi rs4 b7 z prostého důvodu V8+quattro a manuál, samozřejmě v sedanu. Bohužel jsou rs4 dost drahé i po letech. No, každopádně jsem při prohlížení mobile.de našel nejspíše vyvolenou. Najeto 73 000 a s technickou. Výbava docela slušná (MTM výfuky) i když tam pár věci chybí třeba S tlačitko nebo sportovní sedadla a teď mě konkrétně zaujala informace, že tato rs4 má(podle prodejce) audi magnetic ride, ale pokud vím tak se na B7 dávalo DRC. Nevím co to má znamenat? Jestli nějaká chybná informace, nebo podvod, to mě trochu zarazilo. Budu si to muset ověřit. Chtěl bych se celkově o koupi poradit, nebo jestli máte nějaké osobní zkušenosti a poznatky tak napište, nebo i názor na auto a inzerát, předem dík za rady a připomínky.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &scopeId=C
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě RS4 B7 sedan

Příspěvek od 970ka »

Tyto info se do inzerátu na prodej vozu na mobile načítají automaticky po zadání Vinu auta,takže by to mělo sedět.Seriozní prodejce si nedovolí psát kraviny.Vypadá to na němce,takže to bude v pohodě. Napiš mu o VIN a nech si tu výbavu vyjet u Audi.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět