Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od Stepan »

Kdyby GTI jezdilo při adekvátním použití za 8, neobtěžoval bych se s GTD. Nicméně moje pozorování při kratší zápůjčce ukazovalo na jiná čísla
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od Michal220 »

nj 8l prumer se da ale po meste stezi."diesel"neni sportovni auto ani omylem.Ff ST je i v nafte ale nadpisek je "Sportovni auto"tak diesel nikdo nedoporucoval.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od jerry »

Vrooom píše:Ta cervena 130i se prodava uz dost dlouho, ona ma totiz sporak vevnitr, a celkove ma divnou vybavu. (Uz nekdy v dubnu jsem se o ni zajimal)
Chceš ji vyměnit za e86?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od Vrooom »

Ne jsem chtel oboji :-).
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od jerry »

Ale ty auta budou jízdně hodně podobné. A motorově stejné. Proč ses tak rozhodl?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od Vrooom »

Prislo mi sofistikovanejsi a ma velky kufr kam bych narval kolo. Pocitove to neni uplne stejny, dost udela jina pozice za volantem. Auta maji jiny rozvor. Jizdne jsou docela odlisny. I zvuk mi prisel trochu jiny.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od jerry »

Pokud to pojmeš jako 130i daily car a e86 víkendovka, proč ne?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
filipmikes
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: ned 29 říj 17:47

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od filipmikes »

A jaký je teda rozdíl mezi Golf GTI a Focus ST? Kvůli čemu je Golf o tolik méně zábavný, kromě toho, že má méně výkonu?
Díky.
zdeny
Řidič začátečník
Příspěvky: 165
Registrován: stř 10 čer 12:07

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od zdeny »

filipmikes píše:A jaký je teda rozdíl mezi Golf GTI a Focus ST? Kvůli čemu je Golf o tolik méně zábavný, kromě toho, že má méně výkonu?
Díky.
Třeba proto, že s F-ST zažiješ hodně zábavy, když se zadře motor a pod. Soudobá produkce ani stará produkce není tohoto jevu prosta :)) :)) :))
maxel
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26 pro 22:50

Re: Sportovní auto okolo 200-250 tisíc

Příspěvek od maxel »

Příští rok budu řešit druhé přibližovadlo do rodiny a zadání bude cca stejné. Jelikož to řešim s přestávkama asi poslední 3-4 roky, mam za tu dobu docela načteno i naježděno. Skončil jsem s finální trojkou (skoro doslova).

BMW 330ci E46 (nejlépe pofl 2003)
BMW 330i E90
Alfa Romeo GT 3.2 Busso

Kupé trojka je prostě boží, ale najít pěknej kousek už je docela vořech.
Édevadesátka je sázka na jistotu, v nouzi odvezu i rodinku a jede to krásně.
Alfa se mi hrozně libí, vždycky mě GT bralo a s V6 jede jaxviňa, ale rozum asi zvítězí. Ikdyž... :)

Spotřeba ani u jednoho do 10l po městě spíš těžko, ale tenhle řádek v zadání sportovního (nebo sportovnějšího) a zábavného auta imo nemá co dělat. Max. tak jako kombinace spotřeby se sebezapřením a velkou kázní na dálnici ; nebo pro ecoteroristu. Sry.
Odpovědět