Auto do milionu.

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Michal12
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14 lis 21:28

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Michal12 »

zdeny píše:Vyser se na nějaké BMW a kup pořádný auto. Tato značka přežívá díky minulosti, kdy dělala dobrá auta. Dnes už je to jinak.
https://www.sportovnivozy.cz/86582-infi ... -40?fz=vse
Z tohoto bys měl radost zcela jistě (resp. já jsem ji měl, byl jsem se svézt a hodně dlouho jsem nemohl usnout).
Novy 400konovy auto za 1,1m? To je teda hodne zajimava cena :D Umi auto palace takhle dobre i nejaky jiny premiovy znacky?
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Zajda »

Stepan píše:Takže na garančky do pšonska? :D
Servis auta jsem tam sice ještě nepotřeboval ale jinak se pšonci chovají k zákazníkům podstatně vřeleji než je zvykem u nás.
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Stepan »

Nejde o přístup, jde o čas...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

Já tedy nevím, ale Polák je povolání, nikoliv národnost...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Zajda »

Stepan píše:Nejde o přístup, jde o čas...
Tak to samozřejmě, bude to schůdné spíš pro přilehlé pohraničí, o tom žádná.
řidičBOB píše:Já tedy nevím, ale Polák je povolání, nikoliv národnost...
No jistě, zítra po volbách si tady budem moct pogratulovat, v jak osvíceném spolku žijeme my.
Naposledy upravil(a) Zajda dne pát 20 říj 20:05, celkem upraveno 1 x.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

To s politikou nemá nic společného...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Zajda »

Nemyslím. Výsledky voleb beru jako sociologický průzkum.
《》
zdeny
Řidič začátečník
Příspěvky: 165
Registrován: stř 10 čer 12:07

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od zdeny »

Stepan píše:Takže na garančky do pšonska? :D
A proč jako že ne? Tisíce malamutů lezou s kdečím k náckům a to ti nevadí? Kamaráde, dělal jsem obchod s Polákama přes 14 let, takže ti to řeknut takto: odfiltruješ zrno od plev. To nějaký čas trvá. Ale pak přes to nejede vlak. Kdežto unás... darmo mluvit. Byl jsi u nás někdy ve "značkovým" servise? Pokud ano, tak víš, co mám na mysli... Manažírkové v modrých košlikách a brejličkách se zlatou obroučkou, věk ideálně tak 22-30 let. Ale na dílně malamuti nejhrubšího zrna, který, když zatloukají hřebík, drží i kladivo obráceně. Včera to vařilo někde knedlíky a dnes to ve "značkovejch" montérkách opravuje auta. Tak teď si zajeď do Polska. Ono možná rozdíl je ten, že poláci dokáží opravit kdejaký100x bouraný vrak způsobem, že to máš problém poznat. Tím chchi říct, že auta znají, na rozdíl od našich machýrků. To samé platí o motorech. A ještě jeden zcela zásadní fakt, který u nás není - Poláci se snaží ne hned vše měnit, protože to je o penězích, ale opravit. A mnoho z toho, co u nás "odborníci ve značkovém servisu vymění" oni mnohdy opraví.

Měl jsem možnost vidět dílnu, kde Infiniti servisují-v POlsku je Infiniti o dost běžnější zančka, než v našem prdelákově, taktéž v Rusku a na Ukrajině. Takže auta znají, servisují opravují atd zcela bez potíží a ve velmi dobrých sersvisních podmínkách, kde jsou lidi, co této značce dost dobře rozumí (což, kdybys nepochopil, vyplývá z toho, že tam je tato značka o dost hojnější). Dokonce mají své rozsáhlé diskuzní forum, kam chodím často a dozvím se hromadu věcí. A toto forum je navázáo na G37 forum z USA, kde jsou věci, o kterých se nikomu v ČR ani nesní -od servisu, opřes tuning atd...

Takže Infinti není vůbec třeba se obávat, servis je zajištěn. Sklad ND je v Německu, jen tak mimochodem, takže dodací lhůty tě taky nemusí strašit, kdyby ses na tohle ptal.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

Bmw má taky sklad v D a tedy rozhodně se nedá říct, že by s díly nebyl problém ;-) Vo tom to není...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od oxik »

Já teda když potřebuju nějaký díly na bmw tak jsou druhý až třetí den k vyzvednutí u dealera..pochopitelně z Německa, skladem většinou mají jen univerzální díly.
Odpovědět