Auto do milionu.

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

To jsou ale dvě rozdílné věci - nové auto a předváděčka ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Stepan »

Tomu rozumím. Nicméně tazateli je to jedno a pak je to zcela legitimní argument, proč do Supa nejít :ymhug: Ale nejsem ve při. Osobně bych při koupi předváděčky kladl hodně velký důraz na záruku a její maximální prodloužení. Asi všichni tušíme, jak se k tomu prodejci chovaj.

Mimochodem, pán na Podbábě říkal, že 3.0TFSI pro Arteon se jeví celkem pravděpodobným. Pokud by to nějak rozumně nacenili, byla by to zajímavá koupě. Pokud to postavím proti 535d, obojí cca 300 koní, při nižším nájezdu by úspora na pořizovací ceně mohla poskytnout docela slušnou rezervu na PHM :-bd Nevíš o tom něco bližšího?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

Já třeba tu a tam předváděčku koupím. Ale od svého prodejce kde vím přesně, kdo s tím autem jezdí. V žádném případě takové auto nejede se zákazníkem bez dozoru, který je předem upozorněn, že auto je již prakticky prodané nebo s ním nutnou předváděcí dobu jezdím já nebo kolegové.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Stepan »

Dostat předváděcí cenu, nicméně předváděcí kilometry si odjezdit už sám? Jop, takhle vstřícní umí být i na dodávky ve Fordu :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od řidičBOB »

Buď...další variantou je nejezdit je vůbec ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Shr3k »

Trochu se přifařím, chtěl bych objednat za 3 měsíce tenhle vozík (asi jen s jinou barvou, viz níže), paní prodejkyně dobrovolně a bez mučení nabídla "fleet" slevu pro IČ/DIČ cca 250000. Už moc nejezdím, najezdím tak 25 ročně, takže jsem chtěl 2.0 turbo od VW/Opelu, případně prémie. Zvýšený kombík jsem vždycky chtěl, SIII (bohužel ne zvýšený, jen L&K), co bych mohl mít za nákupku, se nelíbí manželce a v 220k Alltracku mi při posazení připadá docela málo místa, ačkoliv asi pojede za méně a min do 120 km/h svižněji díky DSG7. Teda přiznám se ale, že jsem žádného prodejce VW nezkoušel... tak nevím, jak se to tam pohybuje, podobně vybavený Alltrack (jen s menšími odlišnostmi, nepotřebuji třeba nutně headup) je tak za 1362000.
Koupili byste to s panorama oknem, nebo se na něj mám vybodnout a ušetřit 30000 a dát je do lepšího 3vrstvého laku, který nebudu potkávat na každém rohu? Nebo mám zkusit ještě nějaké prodejce VW?
ct.PNG
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Ondras
Autoškolák
Příspěvky: 62
Registrován: pon 02 kvě 14:27

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Ondras »

Můžu mluvit akorát za toho Passata, k Insignii jsem se dostal jen zběžně a ani jsme pak o případné objednávce nediskutovali.
Téměř shodný auto - (Alltrack 2.0TSI) jsem nakonec objednával nedávno a rozhodně za 1,37 mio nebyl. Panoramu ber, s barvama je to komplikovanější, nicméně cenově se při troše nátlaku dostaneš i na úroveň toho Opela.
EDIT: už jsem to dočetl i s obrázkem, odvolávám napsané výše, Passat bude o necelých 100k nad Insignií.
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Shr3k »

Možná to nebylo jasné, ale na CT mám nabídku do toho miliónu = 1200 a případně něco navíc (Exclusive lak/okno) minus 250 viz subjekt. Nevím právě, jestli by Alltrack šel na nějaký podnikatelský bonus tak nízko z té nebetyčné cenovky...
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od mattonecz »

Pane Alekseyi vy nemate novou mazdu 6 zdarma? :D

Jinak ta insignia je fakt pekna, na rozdil od VW, hlavne teda sedan. Ta prevodovka je pry pomala, ale asi to tak horky taky nebude..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Auto do milionu.

Příspěvek od Shr3k »

mattonecz píše:Pane Alekseyi vy nemate novou mazdu 6 zdarma? :D

Jinak ta insignia je fakt pekna, na rozdil od VW, hlavne teda sedan. Ta prevodovka je pry pomala, ale asi to tak horky taky nebude..
Nemám, to si myslí jen předdůchodoví psychopati z Kozomína, co dojíždějí na Prosek. :D
Co jsem viděl, tak převodovka je na příčně uspořádání OK (http://www.opel-blog.com/tag/drehmomentwandler/), jen ty převody jsou delší. Když se člověk mkrne, jak rychle řadí třeba Giulia Veloce s podélnou ZF 8HP. Ale 240k Evoque s příčnou ZF 9HP je zase horší...
Jinak co se designu týče, mně neuráží ani Insignia ani Passat.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Odpovědět