Stepway 0.9Tce vs Civic 1.5 Turbo

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
zdeny
Řidič začátečník
Příspěvky: 165
Registrován: stř 10 čer 12:07

Re: Stepway 0.9Tce vs Civic 1.5 Turbo

Příspěvek od zdeny »

lampa píše:A k cemu vyuzijes kombik. Stejne vetsina lidi naklada po roletku (pokud vubec), tedy vyuzity nakladovy prostor je stejny, jako u sedanu. Potom daji za kombik klidne nekolik mega, mysli si, co nemaji a pritom se vozi v kompromisnim uzitkaci, ktery jim ale zadnou zvysenou uzitnou hodnotu neprinese. A jeste rikaji "mam dlouhou oktavku, dlouhe bavo..." pritom delka je stejna, jako u sedanu.
Třeba k tomu,. že do něj hodím 3 kola a jedu. Ukaž mi MPV, kam je dáš :)) :)) :)) Já si takvý žádný nevybavuji (ani CR-V, což je už ale SUV - tam jsem je nedostal taky). Třeba k tomu, že mám o nezanedbatelný kus měnší výšku kastle, tzn. menší čelní odpor. zejména jízda v nafouklým MPV s podprůměrnými motory proti větru s nákladem je zážitek, na který se jen tak nezapomene. Neboj se, nějaký MPV na firmě máme, a bohužel s ním někdy za trest musím jet, když kombíky jsou pryč.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Stepway 0.9Tce vs Civic 1.5 Turbo

Příspěvek od lampa »

Tri kola jo? To bych potom chtel videt, kam das lidi. Nebo na nich jezdis sam? :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Stepway 0.9Tce vs Civic 1.5 Turbo

Příspěvek od mattonecz »

Ještě by mě zajímalo čim konkrétně zdeny jezdí. Tipuju to na tu Daciu :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stepway 0.9Tce vs Civic 1.5 Turbo

Příspěvek od řidičBOB »

Doplň si znalosti - každý zde přece ví, že zdeny má jediné správné auto, se kterým jezdím pod 6l kopec/nekopec - SUBARU! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět