Renault Clio 1.9 D

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
achym
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 22 srp 09:18

Renault Clio 1.9 D

Příspěvek od achym »

Zdravím,
dostal jsem nabídku koupit Clio 1.9 D za 15 000 K, jsou tam zánovní tlumiče, gumy, řazení, ložisko, .. v případě zájmu bych s tím zajel před koupí k mechanikovi .

Můj dotaz spočívá je celkem jednoduchý. Má cenu kupovat takové auto, pokud budu dojíždět 11 km (22km tam a zpět) do školy ? A ještě k tomu bude zima, tak jestli se nevyplatí počkat po zimě a koupit nějaké lepší a zároveň benzin ?

Děkuji za pomoc. :-bd
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Renault Clio 1.9 D

Příspěvek od Brus »

pochybuju, že někdo tu má křišťálovou věšteckou kouli :-)

ale třeba se pletu
Pravda vyděsí
achym
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 22 srp 09:18

Re: Renault Clio 1.9 D

Příspěvek od achym »

Však já se neptám na stav auta a jestli mě vydrží :) .. Pouze se ptám, zda je rozumné kupovat diesel na zimu při ježdění krátkých vzdáleností. Jestli se spotřeba nezvedne o 5l, nikdy se motor pořádně nezahřeje,.. prostě zkušenosti a tipy :)

Děkuji.
Noldo
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 01 bře 18:45

Re: Renault Clio 1.9 D

Příspěvek od Noldo »

Ak tomu nič vážne nie je tak by som do toho išiel. Je to skoro zadarmo a rovnako lacno to bude jazdiť. A keď sa na tom niečo drahé potentí tak to pošleš preč na diely alebo sa toho nejako zbavíš. Do mesta je určite lepší benzín, ale spotreba studenej nafty je výrazne nižšia ako spotreba studeného benzínu. Len počítaj s tým, že to bude hlučné a nebude to kúriť, ale to je cena za ušetrené peniaze.
achym
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 22 srp 09:18

Re: Renault Clio 1.9 D

Příspěvek od achym »

Dobrá,
vezmu to k tomu mechanikovi a uvidíme podle stavu, děkuji.
Odpovědět