Kterou MX5

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou MX5

Příspěvek od jarka »

Ono jak člověk jednou zkusí kam lze auto jednoduše posunout, tak je pak málokdy spokojený s továrním kompromisem. I když mluvit o továrním kompromisu u GT3 :D .

btw: Jsme byl dneska na podvečerní projížďce (po dešti, 5-8°C, prostě to klouzalo jako sviň už od pohledu) a nejdřív byly NS-2R takový malinko o držku, ale jak se zahřály tak byly úplně na pohodu. Za mě teda další pozitivní reference.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou MX5

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Kterou MX5

Příspěvek od jerry »

Dík za tip. Za tyhle peníze se dá stejná koupit od značkového autorizáku v DE. Také po 1.majiteli, najeto třetina km a záruka na rok.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Kterou MX5

Příspěvek od d1.8t »

jarka píše:Ono jak člověk jednou zkusí kam lze auto jednoduše posunout, tak je pak málokdy spokojený s továrním kompromisem. I když mluvit o továrním kompromisu u GT3 :D .

btw: Jsme byl dneska na podvečerní projížďce (po dešti, 5-8°C, prostě to klouzalo jako sviň už od pohledu) a nejdřív byly NS-2R takový malinko o držku, ale jak se zahřály tak byly úplně na pohodu. Za mě teda další pozitivní reference.
Good, pokračuj v referencích, celkem se mi ta myšlenka zalíbila.
RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou MX5

Příspěvek od jarka »

No já už spíš tu sezónu uzavírám :) . Ještě pár týdnu a jde do garáže.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kterou MX5

Příspěvek od pavproch »

150k na předělávku miatky z oem stavu do stavu "tak akorát" opravdu stačí? Já u e89 potřeboval asitak 3x tolik.... :-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Kterou MX5

Příspěvek od M.Z. »

Bohatě
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou MX5

Příspěvek od jarka »

pp: tak to je masakr, na to že jsi do toho zase tak moc nesáhl? Co tam vlastně máš - brzdy, diff, převod, tlumiče? Jinak u miaty, když se vyhneš velkým úpravám motoru tak naprosto v pohodě. Brzdy stačí série, jen lepší matroš, komplet podvozek (coilover, satbíky, polyuretany), sání, svody, výfuk, ecu, převod.

Jinak předělání motoru u NB vychází na cca 120k a máš n/a motor (předělávku na 2.0 se skoro 200ps).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2549
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Kterou MX5

Příspěvek od Vrooom »

pavproch píše:150k na předělávku miatky z oem stavu do stavu "tak akorát" opravdu stačí? Já u e89 potřeboval asitak 3x tolik.... :-o
Wtf, co jsi s tim proboha delal? Ja mel za to ze mas akorat kratsi diff s LSD, lepsi brzdy, kola a podovzek?!
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Kterou MX5

Příspěvek od vonkreuz »

V seznamu u PP chybí ještě power box, kovany kola OZ Racing - Ultraleggera.
Odpovědět