Toyota Celica 1.8i 16v ?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
tomyx
Autoškolák
Příspěvky: 29
Registrován: pon 08 srp 11:31

Re: Toyota Celica 1.8i 16v ?

Příspěvek od tomyx »

řidičBOB píše:A nebude to tím, že není stará plečka jako stará plečka? Celica byla prostě na rez náchylná - to je celé. Stejně, jako třeba Opel Astra a jiné... Nehledej v tom nic, co v tom není ;-)
Bobe, máš samozřejmě pravdu, chtěl jsem se začínajícího řidiče trochu zastat ;-) Vzpomněl jsem si na sebe, když jsem pořizoval ve 2015 druhé auto na víkendy. Nejdříve jsem chtěl něco levného (do cca 50k ) a v dobrém stavu (kastle bez koroze a motor v kondici). Samozřejmě, byl jsem naivní, byla to vražedná kombinace a jedno vylučovalo druhé. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsem našel kus, který splňoval alespoň část požadavků a hold se to odrazilo na kupní ceně. Nakonec jsem dailywágn nechal přítelce a ze šuplíku na víkendy se stal společník pro každý den. Takže tam tu cestu nevidím úplně nemožnou. Jen je to strašně citlivé na to, co od toho kupující očekává a kolik na to má, protože koupí to nekončí ;)

Na druhou stranu, co má mladý řidič dělat, když je na začátku a předpokládám nemá finance na zbyt, ale chce auto, které už z povahy věci dostávalo za uši? Igori určitě nechce slyšet, že má další rok-dva jezdit pašíkem a šetřit na něco vhodnějšího :D
bauunterhemen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 24 led 17:47

Re: Toyota Celica 1.8i 16v ?

Příspěvek od bauunterhemen »

Já pochopitelně taky začínal taky prázdnou kapsu nakonec jsem koupil fiata ritmo 1.5 bylo to 14 let starý ale za dva roky jsem do toho fakt nic nestrčil , jak píšeš jedno auto do práce druhý ženě a třetí jako rodinný vůz a něco hobby auto něco staryho ale pěknýho nekonec nam zústal hobby vúz a ruhy na vše ted chci něco co mi vydrží až do truhly ale v jednom mam jasno určitě,nebude to němec a ani nafta ani nechci nic drahýho k čemu ,stáří 5-8 let
bauunterhemen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 24 led 17:47

Re: Toyota Celica 1.8i 16v ?

Příspěvek od bauunterhemen »

ještě jsem tady četl něco o korozi na celice , no co ti mam říct mam to řadu let stojí to na chodníku loni jsem udělal nástřik spodku ale nic jsem neviděl , ale je pravda že byl chycenej rám pod motorem tak je to starý 17 let zase bratr má MB r.v. 2008 a je to ššrot
Odpovědět