Vyber ojeteho auta do 450K

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Defaced
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17 črc 17:50

Vyber ojeteho auta do 450K

Příspěvek od Defaced »

Zdravím, rád bych si poslechl váš názor na následující výběr, protože to projíždím pořád dokola a nemůžu se pořád nějak rozhoupat, minulý týden mi jeden starší pán sešrotoval passata když mi nedal přednost, takže vybírám náhradu a když už tak abych si aspoň udělal radost a polepšil ) měl sem passat 2l fsi 3c. Auto bylo bezproblémové ale na můj vkus moc nejelo a hodně žralo, najezdím kolem 1000km týdně min. Vždycky sem se bránil dieselu ale poté co sem vyzkoušel náhradní auto které sem dostal, tak se mi spotřeba 5,5l a tankování jednou za 3 dny docela pozdávalo. Rozpočet na auto sem si vyhradil na 400-450 000Kc a vybírám z následujících- A5 2l TDI / 3l tdi, Passat CC 125kw tdi, nebo 5kove bmw. Auto bych chtěl aspoň min rok 2010. Nějak pořád tíhnu k CC ale hodně lidí to píše jak je požitek z jízdy nudný atp tak zas nevím :)
gattsu
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15 úno 16:18

Re: Vyber ojeteho auta do 450K

Příspěvek od gattsu »

450 tisíc bych nikdy nedal za 7 let staré auto. Max 3 roky. Podle toho bych vybíral auto.a navíc 50 000 km roční nájezd. Neblazni.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber ojeteho auta do 450K

Příspěvek od 970ka »

Na 50tkm ročně se berou už nová auta,jak píše kolega,ale za 450tkč se Báwo ani A5 zánovní nekoupí.Sám jsem prodal letos manželky A5 2,0 TDi r.2011 200tkm za 400tkč.Ale i s těmi kilmetry to na autě nebylo znát,jelo pořád parádně a díky bytelnosti náprav nikde nic netlouklo,takže za mě A5 povedený vůz,radši bych ji bral ,než Pašíka. Jinak nudný jsou ty auta asi tak všechny podobně.Báwo F11 jsem měl před rokem a dali jsme to pryč,nesedělo mi řízení,asi jsem moc citlivej.Zkus se s těmi auty svézt a uvidíš co sedí a nějaké si kup.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Odpovědět