Peugeot 206

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Krovak
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12 črc 18:40

Peugeot 206

Příspěvek od Krovak »

Přeji krásný den, začnu něčím o mne a proč vůbec tento příspěvek. Za necelé dva měsíce mi bude 18 let a taktéž bude do 2-4 měsíců k skupině T připsána snad i B. Uvažuji o autíčku Peugeot 206 na cestu do školy a zpět a na mé soukromé jízdy sem tam někde. Hrozně rád cestuji. Avšak při prozkoumávání netu jsem objevil verzi RC, která mne velice nadchla a vypadá úžasně. A proto se chci zeptat čemu by jste dali přednost. Zdali Peugeot 206 1,6 HDI, nebo Peugeot 206 RC.(jenže RC je trošku cenové jinde). Proto se chci zeptat majitelů modelů těchto dvou aut, zdali by byli tak laskavi a napsali plusy a mínusy :). Předem děkuji za odpovědi a poté ještě jeden, pro některé asi hloupý dotaz, avšak se chci zeptat. Velice se mi nelíbí budíky s černým pozadím a proto se chci zeptat, zdali by to šlo potom zaměnit za budíky s pozadím barvy bílé :) .
Předem děkuji za odpověď a pokud někdo máte nafoceného Vašeho mazla, velice rád se podívám.
S pozdravem Krovak :)
Hurec
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: úte 25 říj 15:45

Re: Peugeot 206

Příspěvek od Hurec »

Fakt chces zacinat na ercecku? At se v tom nezabijes. Je to male , lehke , takova motokara a takovy silny motor.... No je to na tobe , nevidim sni smysl proc kupovat dehet. Kup benzin. Ty motory jsou spolehlive , dobra spotreba....
Krovak
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12 črc 18:40

Re: Peugeot 206

Příspěvek od Krovak »

Četl jsem právě, že diesely jsou s malou spotřebou :)
Hurec
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: úte 25 říj 15:45

Re: Peugeot 206

Příspěvek od Hurec »

Tomu malemu autu slusi v pohode benzin. Je to male lehke auto a benzin je na kratsi trasy lepsi , ktomu spotreba bude o 1,5-2litry vetsi (ne ted nemluvim o tom RC) , bude se rychleji zahrivat , tak v zime bude spotreba stejna. Ktomu se nemusis vubec bat , ze ti odejde turbo , vstriky , egr ventil , (podle kodu motoru jiz nektere muzou mit dpf filtr)... Ty opravy pak stoji dobre palky a penezenka breci. Ktomu kupovat stary ojety diesel , je velky risk. Pokud nechces jezdit kazdy den po dalnici tak nevidim smysl do male kary brat diesel. Kdyz ti odejde neco vetsiho , tak ten rozdil spotreby vubec nepoznas a budes ztratny. Ktomu cim vetsi objem tim vic budes platit povinne ruceni a auto s dieslem bude tezsi.
Odpovědět