Zabava na casy buduce za cca 25.000€ - solved with M3

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od Vrooom »

Skoda tam nejit i pres mizernou prezentaci, kdyz to ma 500m daleko. Cayman 2.9 urcite super. Moc mi k tomu nesedi ty aftermarket kola, pusobi levne k takovymu autu.

Kdyz si to tady clovek zada, tak by KM nemusely byt mimo ...
http://www.ko.sk/Kontrola.aspx?Menu=id% ... ola&lng=SK
WP0ZZZ98ZCS751175
ninko
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: pát 14 čer 09:50

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od ninko »

Ale Maserati je na dne. Ak to bolo servisovane spravodlivo, tak na cene uz pojdu len hore. Smola je, ze na SK/CZ je servismanov malo (takmer ziaden). Mne cez ulicu stoji 3200gt za 12t eur, ale mam respekt.
thesis, c3, bravo
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od doriftonigga »

Nejlepší bude vzít VIN do Porsche, tam ti řeknou všechno. Kola vem čert, ty se daj dycky vyměnit, ale ty km jsou nějak nízký...

Jen aby to nebyl dovežený jako lemon/salvage z USA někam do Litvy, kde auto předělali na EU spec a šupli do Evropy na prodej. Kolikrát jsem takhle viděl BMW na mobile.de. Prej "unfallfrei." Vím o jedný M3, který byla v USA prohlášena jako totálka a teď je na cestě do Litvy. :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od Snowman000 »

No dnes to ideme pozriet len tak light co to povie nazivo a hlavne co sa o nom dozvieme od predajcu a ak to nebude nicim extra podozrive tak to dohodnem do origo Porsche servisu na prehliadku pred kupou (ten je asi 1km odtial) nieco to bude stat, ale Porsche sa nekupuje kazdy den :P

Ale ano...pochybna prezentacia, takmer ziadne info, neorigo kolesa...no uvidime...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od 911T »

Snowman000 píše:Jeden veeelmi podobny kus ideme prave pozriet zajtra...cisto nahodou ho mam asi 500m od prace.
Iked mozno trosku mi to cele "smrdi"?! Asi az moc idealne by to bolo :P
https://www.autobazar.eu/porsche-cayman ... 78762.html
Ta cena je na ten rocnik dost nizka aj ked to neni eSko. Inak pamatam si to auto, bolo napredaj aj rok-dva dozadu. Vtedy ho predavali okolo 38-39 000.. Malo to asi 10 000km.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od Snowman000 »

Diky za info...tak to by mohlo fakt aj sediet, uvidime.

Kazdopadne dnes z toho asi nic kedze tu zacal December [-(
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od Sajmik »

911T píše:
Snowman000 píše:Jeden veeelmi podobny kus ideme prave pozriet zajtra...cisto nahodou ho mam asi 500m od prace.
Iked mozno trosku mi to cele "smrdi"?! Asi az moc idealne by to bolo :P
https://www.autobazar.eu/porsche-cayman ... 78762.html
Ta cena je na ten rocnik dost nizka aj ked to neni eSko. Inak pamatam si to auto, bolo napredaj aj rok-dva dozadu. Vtedy ho predavali okolo 38-39 000.. Malo to asi 10 000km.
Sorry za OT, ale máte někdo zkušenost s nákupem/úspěšnou prohlídkou auta v DE, které bylo oproti trhu o 10-20% levnější? Nebo měla nižší cena vždy důvod? jiný než neznalost trhu, potřeba rychlého prodeje
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od jerry »

10-20% je normální rozpětí nabídky na trhu. Zarážející je, pokud o 20% levnější auto bude v segmentu žádaných a přesto visí na inzerci dlouho. Kup auto, který má čerstvou německou STK, to projde i u nás bez problémů.
Naposledy upravil(a) jerry dne stř 19 dub 18:05, celkem upraveno 1 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od 970ka »

Já mám takovou zkušenost,že když chci auto pro sebe,tak je lépe připlatit právě těch 10% ,nikdy nekoukám na nejlevnější nabídky.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Zabava na casy buduce za cca 25.000€

Příspěvek od 911T »

Ked chce clovek nieco konkretne a ma iste poziadavky, vzdy to strasne preplati. Najlepsie je kupovat prilezitostne, ked to auto v zasade nechces, ale je to ponuka ktora sa neda odmietnut. :)
Odpovědět