GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

stříbrná trojka bez paketu na 18" by nikoho až tak nasrat nemusela no... ;;)
další možnost je, že se od září přihlásím na ČVUT a při dvou vysokých školách, z toho na jedný před státnicema, nebudu mít čas na píčoviny :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od retron »

žolík ve střední dokonce i s naftou je Giulia, resp. jedině s naftou to lze v manuálu, operák na to jednu dobu byl poměrně výhodnej cca. 13tis s DPH, bez servisu nájezd tuším 25tis./rok, jak je to teď netuším, ale můžu se optat. A lidi to neprovokuje jako prémie, spíš Ti to pochválí a je to rozhodně zábavnější než Golf.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

asi bych to chtěl kešovat, vozím často vzorky, ND, bordel a nebudu se s nějakým troubou na výkupu dohadovat o poškrábaný tapece v kufru.

Ta alfa 180k už je povinná AT, ale pořád může být jen RWD, že?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

180k muze byt but rwd MT i AT nebo 4wd jako AT

Kdyby ti stacila lehce jeta tak moje bude do mesice na prodej.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od lampa »

340i. Jde s tim jezdit za 8 a budes delat mnohem lepsi dojem, když bdues jezdit v BMW klidne a s pokorou, nez když se priritis v Golfu a ještě mas na cele nabehlou zilu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

honziss: copak, nesedla ti?
Pro mě by to nebylo, predvadecka je to nejojetejsi, co senior akceptuje. On sám měl vždycky pouze funglovku, z principu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:honziss: copak, nesedla ti?
Pro mě by to nebylo, predvadecka je to nejojetejsi, co senior akceptuje. On sám měl vždycky pouze funglovku, z principu.
Sedla mi velmi. Nicmene auta menim po 1-2 letech + prisel dobrej deal na novy ktery ted konci a v budoucnu uz nebude.

Kdybych lovil znova v tyhle tride, tak ji beru zas, podvozkove a rizenim se na to naftova 3er nechyta. 340i je ale taky dobry auto, ten motor nema chybu, akorat za o dost jiny prachy.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

O tom se nemůžu hádat, z prvního kola ji diskvalifikuje málo válců a výkonový deficit. Proježděný to ještě nemám, zatím mám jenom predschvalenej budget kolem 1,25bez daně, podle školy, viz výše. Takže chci zkusit C, A4, 3er s sestivalcema v nafte (sprechtim německy, můžu si zajet i mimo), což je preferovana varianta. Pokud se mi to v hlavě rozlezi tak, že německý trojlistek by to být neměl (do tohodle mi senior nekeca), začnu klesat směr Passat/Giulia/možná ten Rgolf.
Lampa: 340i by byla samozřejmě pecka, nicméně za 8 bych s tím neuměl... V mojí konfiguraci, "když už, tak už", tzn. samosvor, Mperf chip, podvozek, výfuk, kdy bych si v rámci sleeper efektu odpustil vnější Mpaket, to bude stát hodně a žrát ještě víc než Rgolf, a i ten už by byl hrana. To nepůjde :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

A4 a 340i jsou dost odlisny auta, zalezi jestli te fakt bavi auto ridit (3er, Gia), jestli chces neco co te v pohodli odveze a bude se dobre ridit (Ccko, IS, Xe) nebo ti staci neco co bude proste jen nejrychlehsi v levym pruhu na dalnici a moc te rizenim zatezovat nebude (A4).

Add wow efekt - prestiz nekterych znacek je neotresitelna. Lidi vetsinou jen zajima jestli to mas novy mebo stary. Kdyz jsem jezdil v 1er nebo mel z prace 3er GT tak mel furt nekdo kecy. 3er byla 18d v totalnim zakladu (a zaklad u bmw = fakt nic) a stejne to je jedno.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Brus »

340i za 1,25 bez dph bude ve fullu a i na svor zbyde.
Pravda vyděsí
Odpovědět