Hyundai a Kia kvalita?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od mmira »

to bych vzal taky
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
HELSING2@seznam.cz
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 03 zář 09:55

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od HELSING2@seznam.cz »

ten Rapid za těch 3320 Kč je ve standartní výbavě . 1.2 TSI , 66Kw , výbava Ambition plus paket , kola z lehké slitiny ,klimatizace manuál, malý kožený paket atd...

pak Rapid za 3850 Kč , výbava Style paket plus , 1.2 TSI 81 Kw , 6- stup , xenonové světlomety. tempomat , černá kola z lehké slitiny atd...

blbá je čekací doba asi 5 měsíců .
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od řidičBOB »

čekačka je obecně problém těch "výhodných operáků"
Popravdě to úplně nechápu...protože obecně platí, že prodává se to, co je skladem. Nechápu, proč každý dovozce nemá od každé barvy a výbavy 2 kousky...člověk přijde, podepíše smlouvu a odjíždí. Nebo alespoň nějaký normální dealer.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lu87
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 21 srp 12:28

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od lu87 »

Mám Kiu Cee´d 1.6 benzín r.v.2008 a momentálně najeto 80tis km. Nikdy jsem neměl jediný problém jen jsem vyměnil stabilizační tyčky a jednou brzdové kotouče a destičky. Záruka 7 let je vážně skvělá věc, když kryje i právě zmíněné stabilizační tyčky a veškeré čepy atd. po celou dobu záruky a do 150 tis km. Celou dobu záruky a i po záruce jezdím do autorizovaného servisu v Příbrami, Auta s.r.o. (www.auta.pb.cz) kdyby si někdo chtěl najít. Super přístup, s reklamacemi žádný problém.
Ono v dnešní době nestačí mít jen spolehlivé auto, ale také spolehlivý servis a to v Příbrami rozhodně je..
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od janjan »

jsem zvědavej, jak se bude pro pana Boukala vyhodnocovat takováto aktivita, když není ani otrackovaný odkaz... běž si radši stoupnout ven s cedulí k silnici, to bude mít větší efekt než tyhle na první pohled jasný, fejkový recenze
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od vonkreuz »

A pak se náhodou dostaneš do výroby KIA, podíváš se zespodu na skelet Sportage nebo Ceed a uvidíš zajímavosti. :D

Uchycení zadní nápravy Sportage ke skeletu je z "U" profilu, takže se tam bude krásně chytat bordel. Zadní tažné oko je sice z kulatiny 14-16mm, ale je přivařené na "U" profil (zase chytání bordelu a potencionální hnití), který je 15 bodovými svary chycený na spodek vany pro rezervu. Až s tím zkusí něco potáhnout, vana se bude krásně deformovat.

Na skeletu není skoro žádná pevnostní ocel, takže "odolnost" nahání silnějším materiálem, který sebou nese vyšší hmotnost. Takže to kompenzují jinde...

proto, když si šáhneš na plechy karoserie, zjistíš, že je to papír a pochopíš, proč dá takovou námahu spasovat spáry na karoserii, protože se jim to kroutí jak papír a nemá to směrovou stabilitu.
lu87
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 21 srp 12:28

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od lu87 »

pane janjan, nechápu proč napadáte můj příspěvek. Jestli mi nevěříte, že vlastním kiu cee´da jak jsem zmiňoval, klidně Vám ho vyfotím. A to, že jsem napsal název servisu kam jezdím a jejich webovky, hned neznamená že to je Fejková recenze. Když je někdo někde spokojený, tak to je hned podvod? Mrzí mě, že vy nemáte dobrý servis, ale já mám a rád se o to podělím. Pěkný den.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od řidičBOB »

Podvod to není, ale hned první post s reklamním odkazem, je dosti hloupý i na majitele vozu Kia ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od lampa »

S temi papirovymi plechy jsem to taky slysel. Například kroupy zanechají na korejcich dulky snaze nez na ostatních autech. Ale vlastní zkušenost s tim nemam.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a Kia kvalita?

Příspěvek od janjan »

to nikdo... a když už jo, tak to nemá s čím srovnat a srovnává s iluzí, že jeho značka je na tom určitě líp
Odpovědět