dacia nebo neco jine

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5482
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od M.Z. »

S Fiestou bude lepší jízda.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od Zajda »

U Fiesty by mi vadila prostor omezujici vypln dveri, i subtilni lide do ni budou narazet loktem pri toceni volantem.
《》
Uživatelský avatar
Raďas
Autoškolák
Příspěvky: 97
Registrován: úte 19 srp 20:35

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od Raďas »

Tu Dacku bych za ty prachy taky nezatracoval - tchan ma nove Sandero a pro nenarocne uzivatele uplne v poho.
alena212
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23 črc 11:45

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od alena212 »

Raďas píše:Tu Dacku bych za ty prachy taky nezatracoval - tchan ma nove Sandero a pro nenarocne uzivatele uplne v poho.
Mohu se zeptat s jakým motorem a v jaké výbavě?
Slyšela jsem že u Dacii vibruje plynový pedál. Je to pravda?
Uživatelský avatar
Raďas
Autoškolák
Příspěvky: 97
Registrován: úte 19 srp 20:35

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od Raďas »

alena212 píše:
Raďas píše:Tu Dacku bych za ty prachy taky nezatracoval - tchan ma nove Sandero a pro nenarocne uzivatele uplne v poho.
Mohu se zeptat s jakým motorem a v jaké výbavě?
Slyšela jsem že u Dacii vibruje plynový pedál. Je to pravda?
Motor 1,2 55kw, vybava Arctica (plne dostacujici) a i s metlou to vyslo na tusim 220 tycek. ;)
O vibracich v pedalu jsem neslysel a ani jsem zadne necitil (obcas to ridim), hlavne nechapu jak by tam vznikaly? Snad jedine od podvozku..
Uživatelský avatar
Raďas
Autoškolák
Příspěvky: 97
Registrován: úte 19 srp 20:35

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od Raďas »

Podle me jde o to jestli chces uplne nove auto (pak klidne Dacku) a nebo jestli se nebojis vzit lehce jete (pak se da vybirat i jinde) - vychazi to skoro nastejno (cenove).
alena212
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23 črc 11:45

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od alena212 »

Raďas píše:Podle me jde o to jestli chces uplne nove auto (pak klidne Dacku) a nebo jestli se nebojis vzit lehce jete (pak se da vybirat i jinde) - vychazi to skoro nastejno (cenove).
To je mě jedno. Já říkám, nové je nové. Ale platí to i u Dacii nebo radši koupit jiné, mírně jeté.
alena212
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23 črc 11:45

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od alena212 »

Po víkendu si du vyzkoušet Yaris a Dacii tak su zvědavá.
alena212
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23 črc 11:45

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od alena212 »

Tak, u té Dacie bylo nudné řízení, nezrychlovalo to(radši bych si nechala feldu) a v autě strašně smrděli plasty, ale zas je to nové auto.
Ten Yaris, to bylo lepší, ale předchozí majitel s tým jezdí za 8. Což si myslím že dost papá.
A teď zas, které?
PS: U Dacie jsem dostala nabídku na Sandero v plné výbavě s 0.9TCe za 296100kč že mi odečtou DPH(zkusí domluvit se šéfem), i když nemám firmu. A kdybych si to vzala na splátky tak s tou cenou zkusí něco ještě udělat.
A to se mi zdá jako dobrá nabídka. Nebo ne?
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: dacia nebo neco jine

Příspěvek od x2005 »

V nový Dacii uvnitř to smrdí, jak když se tam někdo pochcal a týden to stálo zavřený na sluníčku. Jak jsem říkal, Dacii nikdy za ty prachy co se to nabízí.

Jestli se bavíme v cenách okolo 300tKč, tak už můžeš mít lecos od Renaulta. A to bude vyždy míň špatný než Dachna. Aktuálně je výprodej na Euro5 skladovky http://www.renault.cz/skladove-vozy/danove-prazdniny/
Odpovědět