FIAT BRAVO II nebo KIA CEED ? Poradte prosim

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
ramman
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03 bře 16:58

FIAT BRAVO II nebo KIA CEED ? Poradte prosim

Příspěvek od ramman »

Dobry den.
Chtel bych poprosit o radu s koupi automobilu. Hodlam koupit ojete auto, ktere bude slouzit pro cestu do prace, a o vikendech nakupy/vylety. Dvakrat do mesice take pocitam s "delsimi cestami" cca 300km tam a 300 zpet. Vpodstate jsem vybral dve auta, ktere by se mi libila, jen bych rad znal nazor zkusenejsich ridicu, co by mi poradili, pro jake auto se pripadne rozhodnout. Momentalne mam moznost si vybrat mezi temtimo dvemi automobily: FIAT BRAVO II, 1.4 Tjet (88Kw, benzin), najeto cca 115000Km, r.v.2007 a nebo druhy automobil KIA CEED 1.6 CRDi (85Kw, diesel), r.v. 2007 najeto do 110000Km. Dekuji za kazdou radu/tip.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: FIAT BRAVO II nebo KIA CEED ? Poradte prosim

Příspěvek od KDB »

K autům mám jen zkušenost s motorem Fiatu 1,4 Tjet (máme v Puntu) - bezproblémový, docela s charakterem (na turbo), spotřeba za 100.000km 6-6,5l, nulová spotřeba oleje během 15000km výměnného intervalu.
MG - radost až na kost.
Temp
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: ned 21 zář 18:46

Re: FIAT BRAVO II nebo KIA CEED ? Poradte prosim

Příspěvek od Temp »

Chceš ušetřit 10-20% na palivu? Ber Ceeda.
Baví tě jezdit? Ber Bravo.
Spolehlivostí na tom můžou být porůznu. Záleží kdo to měl před tebou. U FIATU se ti budou srát žárovky, možná pozlobí zavírání oken a podobné elektrické blbinky. U Ceedu se ti budou srát věci od motoru a spojky.
Velikostně na tom budou podobně, líp se asi budeš cítit v Bravu. Nad některými italskými věcmi budeš zuřit (až budeš třeba měnit vzduchovej filtr, nebo žárovky).
Projeď se v obojím a myslím, že si vybereš to Bravo, jestli bude ve slušném technickém stavu.
Já bych šel určitě do Brava. Už kvůli jízdním vlastnostem.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: FIAT BRAVO II nebo KIA CEED ? Poradte prosim

Příspěvek od lampa »

Bravo. At je na silnici o neco veseleji.
Odpovědět