Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
LukeNov
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23 črc 09:11

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od LukeNov »

odřenej disk na kole se mi stal přes noc :) jasně, interiér neuhraju.. ale škrábance na dveřích a nevím kde nebude problém..
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od NoSwear »

Už vidim, jak přijede (čti nepošle tě do prd...) PČR když jim do telefonu řekneš, že ti "někdo" v noci odřel poklici (nebo disk) na Octavii.... :)
BMW Driver M-B worker... :D
LukeNov
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23 črc 09:11

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od LukeNov »

no, budu muset volat holt známým :-) od toho tu jsou.. nebudu platit za škrábance, když platím pojistku.. od toho tu jsou taky pojišťovny.. nejen od řešení deseti a více tisícových škod..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od řidičBOB »

i ti budou jistě nadšení, když budou sepisovat úřední záznam o odřené poklici...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od NoSwear »

Já teda nestudoval materiály škodovky, ale není tam náhodou i nějaká spoluúčast ? Vím, že u nás je spoluúčast minimálně 1000 Kč u operáků - takže to řešení škrábanec po škrábanci nebude nejlevnější zábava. :D
BMW Driver M-B worker... :D
LukeNov
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23 črc 09:11

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od LukeNov »

Ano, spoluúčast 1% a min. 1000 Kč.. kdoví kolik si naúčtujou za škrábance na laku a na kolech na konci.. jestli třeba 5, tak je to lepší nechat na konec .. při nejhorším celé přelakování vyjde tak na 10 tuším
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od NoSwear »

To, co Škodovka nabízí, není špatná služba, ale je to prostě postavený tak, že vydělají. To je celý. A vzhledem k tomu, že jim z toho budou zbývat ne úplně ideální auta, tak si slevu, kterou na ně pak při prodeji dají, musí někde vybrat - tedy od lidí, co si ty auta budou na "operáky" brát. :)
BMW Driver M-B worker... :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od pavproch »

Moc tady tu vaši diskusi nesleduju v detailu (bo mě to nezajímá), ale něco ve mně se tomu celému příčí.... myslím si, že logicky špatně je hlavně celý základní přístup, který v pozadí celé diskuse cítím: "Já občan, si pořizuju auto proto, abych se ho pak výhodně zbavil"....

Já aspoň si teda vždy pořizoval auto s myšlenkou, že ho budu používat "nafurt" (čti dokad se totálně nerozpadne) a nikdy nepořizoval auto s myšlenkama na to co bude až se ho budu zbavovat.... to sem dycky řešil, až taková situace nastala, pokud nastala...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
LukeNov
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23 črc 09:11

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od LukeNov »

A jak dlouho vydrží v současné době nové auto případně kolik stojí jeho životní servis a náhradní díly? 250 000 km? V USA je třeba již léta běžné, že tam lidi platí jak tady - fixní částku měsíčně a každý rok dostanou nové auto. jde mi o to, jestli pokud se zajímám o nové auto se dostanu někdy pod těch 5000 měsíčně včetně havarijního pojištění, povinného ručení, servisu, gum, oprav, atp.
davson12
Autoškolák
Příspěvky: 41
Registrován: úte 11 úno 11:17

Re: Operativní leasing od Škodovky nebo nové auto?

Příspěvek od davson12 »

Subjektů, které poskytují operativní leasing je mnoho. Od škodovky až po bankovní subjekty např. http://www.vbleasing.cz/forms-of-financing?tab=4. Takže výběr je obří. Hlavně bych se asi zajímal o rozpočet co je možné si dovolit a co ne. Hlavní výhoda u operativního leasingu, že není určena minimální doba smlouvy. Takže pokud to chcete sfouknout rychle tak je op. leasing dobrý.
Odpovědět