Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pe2ek
Autoškolák
Příspěvky: 54
Registrován: sob 14 pro 11:35

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Pe2ek »

Tady něco trochu smrdí vwanatismem =))
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od beaumont »

Snowman000 píše:No posledna moznost je 320iT xDrive...nie je to uz co to byvalo, je to tiez mimo rozpoctu, no nejaky jemne jazdeny kus by sa najst mohol...
Naprostý souhlas, pokud stačí velikostně, tak s BMW 3er F30 je dramaticky lepší svezení než Passatem / Superbem / Insignií, o Golfu vůbec nemluvě. Bavor je kromě prostornosti lepší prakticky ve všem - motor, řízení, převodovky, sedadla (u BMW beru příplatková sportovní), podvozek... atd.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Snowman000 »

Pe2ek píše:Tady něco trochu smrdí vwanatismem =))
Trosku OT... :P
To si teraz citam vsetko od PJ na adresu 130i a 330i a v historickych analoch (garaz) z 2006 som natrafil na Audismus... ;)
pjanda 1. 5. 2006 21:50 BMW a vše kolem nich (bylo BMW 1er)

Audismus je jednou z nejzávažnější poruch dětského mentálního vývoje. Jedná se o vrozenou poruchu některých mozkových funkcí. Důsledkem poruchy je, že člově dobře nerozumí tomu, co kupuje a proč to kupuje. Duševní vývoj jedine je díky tomuto handicapu narušen hlavně v oblasti vnímaní aut a jejich sociální interakce (Audi = masírka). Audismus doprovází specifické vzorce chování, obvykle nepochopitelné zbožšťování čtyř kruhů.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Beny9700 »

No nevím, jestli jste v Insignii někdo jezdil, já jezdím v V6 2,8T 4x4, 260 k. Těžký to je, ale jede to jako rachejtle, díky váze to víc baští, motor je sametovej silnej tahoun. Ta 4x4 je zmáklá, krásně je to přetáčivé.
http://www.youtube.com/watch?v=iV6nUx_CQho
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ciIYJHECxY
4 válec bude charakterově jinej, ale lehčí, dost silnej s menší spotřebou
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Jenyk »

Insignie není marná, jen mne vždy překvapí jak je v ní málo místa a jak je z ní blbě vidět.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od beaumont »

Já jel v Insignii 2.0 turbo benzín kombík 4x4, navíc našlapané výbavou, takže fakt hodně těžké. Vnitřek krásný, skvělé (příplatkové) sedačky, pohodlí, ticho, ale ten motor měl s tou vahou až nečekanu práci. Pořád bych Insignii raději než Passta / Supa, ale BMW je řidičsky úplně jiný level, bez ohledu na náhon (RWD/AWD).
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Beny9700 »

Jenyk píše:Insignie není marná, jen mne vždy překvapí jak je v ní málo místa a jak je z ní blbě vidět.
Vepředu je místa dost, vzadu postava nad 175 se už bude cítit stísněně a může se dotýkat střechy. Kufr je přiměřený. Vidět dopředu je dobře, dozadu při couvání špatně.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Beny9700 »

beaumont píše:Já jel v Insignii 2.0 turbo benzín kombík 4x4, navíc našlapané výbavou, takže fakt hodně těžké. Vnitřek krásný, skvělé (příplatkové) sedačky, pohodlí, ticho, ale ten motor měl s tou vahou až nečekanu práci. Pořád bych Insignii raději než Passta / Supa, ale BMW je řidičsky úplně jiný level, bez ohledu na náhon (RWD/AWD).
Stará verze 2,0 T s 4x4 220 k 350 Nm s tím má víc práce. Nové 2,0 T s 4x4 s 250 k 400 Nm s tím bude hýbat dobře. Díky váze ale bude víc baštit. Perfektní sedačky jsou u verze Sport se sníženým podvozkem, již sériově (nastavitelná délka sedáku, vestavěným vzduchovým kompresorem se dá tvarovat opěradlo). Krásně se v tom sedí a dobře drží tělo.
Podvozek se 4x4 je na nerovnostech trochu slyšet.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Hellwet
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: sob 19 dub 20:47

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Hellwet »

tak nakoniec padlo rozhodnutie, že kombi auto nebude podmienkou lebo sa dá z roboty požičať veľká dodávka a tam sa toho aj viac zmestí. Tak isto aj s tou 4x4 to už brať len ako takú čerešničku na torte :D čiže to tiež nie je dôležitá podmienka ale nezaškodilo by pokiaľ by sa našlo také auto a dalo by sa s ním aj vyblázniť. Momentálne rozmýšľame nad Kiou Ceed GT 5 dverovou lebo za tú cenu má úplne super výbavu a auto z pohonom 4x4 už doma je čo je ten Superb čo som písal. Ohľadom toho BMW to tiež nie je zlý nápad lebo koniec koncov BMW je BMW a to je určite lepšie auto než dáka Kia
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombík do rodiny s pohonom 4x4 do 35 000€

Příspěvek od Snowman000 »

Takze co z povodneho zadania este plati? Alebo lepsie povedane...ake je to zadanie vlastne? :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět