Čo dalej po E46?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od Dallen »

Tak fičury jebat, ale takovej šíbr je dost fajn věc :)
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od pavproch »

šíbr sem měl v e36 a neverever more
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od Snowman000 »

Ta E90 M3 v holobytu je genialna :x

No aj aktualna E46 nie je uplne holatko(tempomat, regensenzor, multi. kozeny volant, HK, xenony, esp), ale niektore veci v nej nevyuzivam vobec a niektore mi obcas vadia. No oproti autam, ktore zazivam niekedy v praci , je E46 stale taky moj navrat do este urcitych, pre mna krasnych, analogovych casov, kedy auto bolo hlavne motorom na 4 kolesach a plnilo hlavne funkciu auta :ymblushing:

A co sa tyka prvkov vybavy, delim ich na tie co mi vedia ulahcit cestu a potom su tu proste zbytocnosti...
Do prvej skupiny by som zaradil urcite xenony a bez tych auto uz fakt ne a najnovsie mi ucarovali aj natacacie xenony, to je proste v noci velka pomoc. Urcite sportsitze a kozeny volant. Potom je tu klima, ktoru aj ked sa snazim pouzivat co najmenej, tak dost dni v roku sa to bez nej fakt neda. A nejake to radio z ktoreho sa dozviem co to dolezite a kde si pustim nejaku tu prehistoricku hudbu (LZ, Queen, Stones, Floydov), nejaky ten palubny PC, a este elektricke okna no a to je asi tak vsetko :)

V druhej skupine su u mna ci uz vyslovene "tazitka a komplikovatka"(elektricke sedadla, el. nastavovanie volantu, el. rucka, automat) tu by som zaradil aj ten sibr, ktory ubera tuhosti kasni a berie miesto na hlavu a "otravovatka, blikatka, ulahcovatka"(PDC, Lane assist, ACC, SS, tempomat, GPS, obrazovky cez polku palubky). Zazil som ich vsetky a uz ich bude asi len v autach pribudat, no mne k srdcu neprirastli, povazujem ich sa potencialne k*rvitka a ten odpor k nim sa bude asi len a len zvacsovat :-w

Mozno som v tom sam, mozno som divny, ale auto ma byt u mna autom a nie nejakou doplnkovou aplikaciou v najnovsom druhu telefonu/tabletu/doplnte si co chcete :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
slon
Autoškolák
Příspěvky: 99
Registrován: sob 08 čer 21:01

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od slon »

snowman, s tou vybavou suhlasim ale tu babku v cechach si myslel vazne? Ten vy$ß×!%y poplatok sa pri tej 130tke blizi k 2 litrom a to je obrovska suma na to ze to clovek len tak ma vyhodit von oknom za nic X(. No nic ine ako prihlasovat v zahranici sa asi neda. Teraz jeden clovek v mojom okoli kupoval novu fabiu tiez za 11 litrov a samozrejme tam plati len 33e, lebo predsa 11 litrova fabia nie je luxus a 11 litrove jazdene bavo je ~x(
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od Snowman000 »

Ten poplatok je piiipovina na n-tu a utat ruky, nohy, hlavy vsetkym co vymyslaju podobne "spasitelske" blbosti.

No s babkou som to kazdopadne myslel fakt vazne, nastastie ju tam este mam a uz sme raz takto jedno auto v rodine mali, iked z ineho dovodu ;) Potom este mam v zalohe Rusko a nim by som sa vyhol aj inym skvelym vymyslom ;))
A luxusom je pre nich predsa uz len to ze som a ze mam pravo nieco vlastnit :-l
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od d1.8t »

Mít stotřicítku na ruskejch značkách by bylo cool. :)

Jsem nevýbavovej typ. potřebuju v autě akorát centrál, abych nenechával věčně některý dveře odemčený, radio s aux, usb a klimu. Temopomat je zpříjemňovátko a bezpečnostní systém, bez něj mi leze rychlost furt nahoru. Poslední dobou jsem si zvyknul ještě na BT HF.
RWD
Uživatelský avatar
jancsi
Pan Řidič
Příspěvky: 280
Registrován: stř 16 úno 11:50
Bydliště: Praha

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od jancsi »

Mne tempomat zvysuje krvny tlak :-)
E46 325i + E60 550i
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to by teda bolo, iked viac sa mi hodia na nejaku ciernu 550i ;))
Trosku by som ale mal obavy aby nasledne nerobili policajti a pohraniciari problemy...asi nema niekto skusenosti :P

Na central som zabudol aj ja, ten by tiez nemal chybat, ale DO mi nejak nechyba...na zamykani klucom je nieco :)
BT HF tiez nie je na zahodenie, no za jazdy moc zrovna rad netelefonujem, citim, ze dost to aj vtedy odvadza pozornost...
A tempomat fakt ne, vzdy ked sa nan snazim ist tak sa zlaknem...ked by som podla situacie mal pustit plyn a uvedomim si ze uz ho mam pusteny a auto ide stale rovnako :D a taktiez nemam rad konstantnu rychlost...hore kopcom pomalsie...dole rychlejsie :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od d1.8t »

a taktiez nemam rad konstantnu rychlost...
Tak to jsem ještě nikdy od nikoho neslyšel. :D
RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo dalej po E46?

Příspěvek od Snowman000 »

Asi to zni blbo trochu, ale fakt to nieje tak ze by som mal potrebu kazdych par sekund pridat a ubrat :P
Proste urcitym sposobom zijem s tou cestou, situaciou ostatnymi, najlepsie by som to prirovnal k jazde na lyziach, kedy ma clovek potrebu pracovat s tym po akom svahu ide ;)
A je to aj trosku otazka zvuku/hluku, pocuvat 2 hodiny to iste by ma zabilo :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět